999 rezultate për

gjithĂ

Dje u tha se fejua, këngëtarja tregon si qëndron e vërteta U fol gjatë ditën e djeshme për një fejesë të mundshme mes këngëtares Kamela Islamaj dhe DJ-n italian Truman. Megjith
Të gjitha detajet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit Ky mëngjes ishte fatal për liderin e SDP-së, Oliver Ivanovic. Derisa po shkonte në punë, në zyrat e partisë Ivanoviq u
Ruçi kĂ«rcĂ«nohet nĂ« Kuvend: Nuk je mbreti, do tĂ« vijĂ« dita t’i paguash tĂ« gjitha Ka vijuar me tensione seanca e parĂ« parlamentare pĂ«r kĂ«tĂ« vit nĂ« Kuvendin e ShqipĂ«risĂ«. NdĂ«rkohĂ« pas rimarrjes sĂ« fj
Veshjet spektakolare tĂ« MarinĂ«s qĂ« tundĂ«n skenĂ«n nĂ« tĂ« gjitha puntatat e C’est La Vie (FOTO LAJM) NĂ« natĂ«n e parĂ«, moderatorja zgjodhi tĂ« vishte njĂ« fustan tĂ« errĂ«t, tĂ« cilĂ«t pritĂ«m ta ekuilibronte me mĂ« shumĂ« ngjyra n
Çmenduria e Man United, thyen tĂ« gjitha rekordet pĂ«r blerjen e Neymarit 500 milionĂ« euro, kaq Ă«shtĂ« i gatshĂ«m tĂ« ofrojĂ« Unitedi pĂ«r Neymarin, mĂ« shumĂ« se dyfishin qĂ« pagoi PSG-ja pĂ«r ta marrĂ«
PSG shpreh interesimin për mbrojtësin e majtë të Juventusit Paris Saint-Germain thuhet se është i interesuar për mbrojtësin e Juventusit Alex Sandro, por çdo transferim do të zhvil
Amber Heard nuk i tregon tĂ« gjitha Amber Heard ka mahnitur tĂ« gjithĂ« pranishmit nĂ« galanĂ« e mbajtur nĂ« Los Angels, nĂ« “Art Of Elysium”, me veshjen e saj tĂ«
E megjithatë Dardani i del në mbrojtje Albin Kurtit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas shqiptimit të dënimeve për katër deputetët e VV-së. Për Molliq
Ja çfarë pamë nga faza e parë e Superligës, të gjitha statistikat Skënderbeu është ekipi me sulmin më të fort, ndërsa Flamurtari ka mbrojtjen më të mirë të kampionatit. Këto janë statist
Shullazi i nxjerr të gjitha në gjyq: Beqja më puthi 7 herë Emiljano Shullazi ka dëshmuar ditën e djeshme para Gjykatës së Krimeve të Rënda duke treguar versionin e tij për njohjen
Zaev i hapur për bashkëpunim me të gjitha partitë Kryeministri Zoran Zaev dje shfaqi gatishmëri për bashkëpunim me të gjitha partitë në drejtim të zbatimit të reformave d
Kritikohet ashpĂ«r nga fansat, Kim Kardashian fshin tĂ« gjitha fotot e festave Seti fotografik familjar i quajtur ‘kartolina e Krishtlindjes’ ka marrĂ« kritika tĂ« ashpra nga fansat dhe ndjekĂ«sit e saj
Rekordet e Guardiolas janĂ« nĂ« njĂ« pikĂ« qĂ« po thyejnĂ« njĂ«ra-tjetrĂ«n Pep Guardiola regjistron rekordin e radhĂ«s. Me fitoren 1-0 qĂ« Manchester City arriti nĂ« St. James’s Park pĂ«rballĂ« Newcas
Kujdes, këto ilaçe shkaktojnë vdekjen e parakohshme Ilaçet e përdorura për të trajtuar refluksin acid janë lidhur me një rrezik më të lartë të vdekjes së parakohshme në një
Puti vendos se kush do tĂ« vendosi rregullin nĂ« stadiumet pĂ«r KupĂ«n e BotĂ«s Presidenti i RusisĂ«, Vladimir Putin, ka vendosur qĂ« t’ua besojĂ« sigurinĂ« e KupĂ«s sĂ« BotĂ«s nĂ« vitin e ardhshĂ«m pikĂ«risht
Armina ia shtron me groshë. Po jo me groshë dosido (FOTO LAJM) I thonë groshë amerike. Dhe aty ndoshta groshët as i hanë aq shumë sa ne, as i shajnë aq shumë sa ne. Megjithatë, e beso
Këto ishin fjalët e Xhakës pas super golit të shënuar kundër Liverpoolit Arsenali dhe Liverpooli kanë zhvilluar një ndeshje të jashtëzakonshme mbrëmjen e së premtes teksa barazuan 3-3. Golin
Numërohen të gjitha votat në Istog, ky është fituesi Në qendrën e numërimit të votave në Fushë Kosovë ka përfunduar numërimi i votave me kusht dhe atyre me postë për kryetar
Angelina Jolie ka njĂ« mesazh tĂ« fuqishĂ«m pĂ«r tĂ« gjitha vajzat, do ju vlejĂ« dhe juve Angelina Jolie vizitoi qendrĂ«n komunitare 92nd Street Y nĂ« New York mbrĂ«mjen e shkuar pĂ«r tĂ« folur pĂ«r filmin e saj “Fir
Lihen pas dore të gjitha projektet për Kodrën e diellit Teleferiku në Kodrën e Diellit, pritet të jetë gati muajin e ardhshëm. Një zhvillim i tillë vjen pas sigurimit të le