999 rezultate për

gjirokaster

Mbushën "Benz-in" me emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë për shkak se akuzohen për dhënie ndihmë shtetasve të huaj për kalim të
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Alarm për qarkun në jug të vendit: Vatër e nxehtë Covid-19 Në 24 orët e fundit në Shqipëri u regjistrua një tjetër rekord i rasteve të reja me koronavirus e po ashtu dhe i viktima
Preken nga COVID-19 shtatë mësuese, mbyllet shkolla e dytënë Gjirokastër COVID-19 ka marrë përmasa alarmante në vend. Gati 700 raste të reja e 6 viktima vetëm në 24 orët e fundit. Burimet bë
Vodhi bankën ku punonte, arrestohet ish-drejtori Policia ka vënë në pranga katër persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Në njoftim thuhet se është a
COVID-19 mbyll gjykatat, infektohen tre gjykatës dhe 2 sekretarë në Gjirokastër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër është mbyllur 5 orë pasi u dha i njëjti vendim për Gjykatën e Apelit. Buri
I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një
Përplaset këmbësorja në Gjirokastër, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në lagjen “18 Shtatori” në qytetin e Gjirokastrës. Një automjet ka përplasur një
Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Gjirokastër Një bombol gazi ka shpërthyer në ambientet e një banese në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “18 shtatori”, n
Qëlloi me armë drejt 35-vjeçarit, identifikohet autori Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori që qëlloi me armë në drejtim të 35-vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e dj
Plagosje në Gjirokastër, vihet në pranga 63-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Gjirokastër, pas një sherri me thika ku është plagosur në shtetas. Policia n
Pezullohet puna në Gjykatën e Apelit në Gjirokastër, sekretarja infektohet me COVID-19 Sekretarja e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër ka rezultuar pozitive me COVID-19. Ndërkohe nga DSHP janë marrë 7 tamp
Krime të rënda, arrestohet vrasësi me pagesë Policia ka vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit. Fast Alban
Mbyllet procesi i votimit në Gjirokastër, kush janë 11 kandidatët e përzgjedhur të PD Partia Demokratike ka njoftuar se ka përfunduar procesi i votimit në degën e Partisë Demokratike në Gjirokastër. Deg
Lajme të mira: Bien infektimet në vend, kaq u shënuan vetëm sot 121 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 12 787.
Gjimnazi në Gjirokastër kthehet në rrezik, pas maturantit infektohet mësuesja Gjimnazi “Siri Shapllo”, në Gjirokastër është kthyer në një bombë biologjike. Pas një maturanti, i cili rezultoi i in
Infektohet gjimazistja në Gjirokastër, testohet e gjithë klasa Me fillimin e itit të ri shkollor, po shtohet dhe numri i mësuesve apo nxënësve të infektuar me koronavrus. Ditën e s
Dhunohet në banesën e saj gjatë natës e moshuara Një moshuar është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga një person i paidentifikuar në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur rret
Radha e "të fortëve" në Gjirokastër e Tepelenë, kush janë të radhës që duhet t'i përgjigjen OFL-së Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy perso
Kapen 12 sirianë të paligjshëm në Gjirokastër, policia në kërkim të trafikantit Drejtoria e kufirit Gjirokastër ka kapur 12 shtetas sirianë të moshës 20 deri 40 vjeç. Mësohet se ata kanë hyrë në m