999 rezultate për

gjirin

Një vajzë e re shpëtohet nga mbytja në Gjirin e Lalzit Një rast i rëndë është shmangur ditën e sotme në gjirin e Lalzit. Mësohet se një vajzë e re është dërguar në gjendje
E diela e zezë, mbytet një 18 vjeçar në Gjirin e Lalëzit Një i ri është dërguar në gjendje të rëndë në urgjencën e spitalit të Durrësit, pasi rrezikoi që të mbytej në det por nu
Tërmetet kthehen në makth për shqiptarët, 4 tronditje vetëm sot Tërmetet janë kthyer në makthin e shqiptarëve pasi prej disa ditësh toka shqiptare vazhdon të dridhet. Një tjetër t
Tmerri i tërmeteve, sizmiologu thotë të vërtetën që po fshihet (FOTO LAJM) Prej më shumë një jave Shqipëria ndodhet nën frikën e tërmeteve që e kanë epiqendrën e tyre në Gjirin e Lalzit. Tërmeti
6 tërmete tundën mbrëmë Shqipërinë (FOTO LAJM) Tërmetet nuk kanë ndërmend të ndalen. Vetëm mbrëmjen e kaluar Shqipëria është tronditur 6 lehë nga tërmeti. Sipas IG
Shmanget tragjedia, shpëtohen nga mbytja 3 pushues në Gjirin e Lalëzit Efektivët e Stacionit të Policisë Manëz paraditen e sotme kanë shpëtuar nga mbytja një fëmijë me iniciale E.P. 11 vjeçe,
Tërmetet s'i ndahen Shqipërisë, ja sa kanë rënë në 24 orë Lëkundjet e tërmetit kanë vazhduar edhe gjatë ditës së sotme. Në 24 orët e fundit, tërmetet nuk janë ndalur, duke sh
Shqipëria nën ethe, 4 lëkundje tërmeti vetëm sot Lëkundjet vazhdojnë ende të shkundin Shqipërinë. Sot, katër ditë, Shqipëria vazhdon të jetë në ankth nga tërmetet.
Dalin fotot, këta janë politikanët me vila në Gjirin e Lalzit (që Zoti po ua tund nga themelet) Nga Bledi Mane-Public Enemy* Nje qoshke e fshehur harlisur me shkurre e ferra ne anen perendimore te Liqenit te
Tërmeti ra fiks në Gjirin e Lalzit, ku politikanët kanë vilat miliardëshe: Zoti di ku e trondit tokën! Sipas të dhënave më të fundit, konfirmohet se tërmeti i fuqishëm që tronditi pak më parë Shqipërinë kishte si epiqendër
Pushuesit zbulojnë detajet: Policia erdhi pas 30 minutash Një ngjarje e rëndë ndodhi një ditë më parë në Gjirin e Lalzit kur një i ri humbi jeten në det. Dallgët nxorën në br
Mbytet një person në Gjirin e Lalzit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirin e Lalzit. Mësohet se një shtetas identitetit e të cilit ende nuk dihet, ësh
Një tjetër përjashtim? KPK "nxin" gjyqtaren e Kushtetueses Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka "nxirë" gjyqtaren e Gjykatës Kushtetuese duke arsyetuar se ajo nuk e justifikon pa
Dalin pamjet, kush është shqiptari që vdiq nga përmbytjet në Greqi (FOTO LAJM) Djali që shikoni në galerinë më sipër është viktimë e përmbytjeve që prekën Greqinë. Ai quhet Petro Koleci nga Saranda.
Pamje nga një super-vullkan në det (VIDEO) Këto pamjet tregojnë se si një super vullkan i madh mund të fshijë një qytet të madhe nëse ai shpërthen. Klipi tregon
Berisha kalon fundjavën në Gjirin e Lalzit, 10 kilometra ecje buzë detit (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, deputet i Partisë Demokratike, ka zgjedhur që këtë fundjave shtatori ta kalojë duke vrapu
Vidhet kasaforta në një kompleks në Gjirin e Lalzit, merren 10 milionë lek Një kasafortë në Gjirin e Lalzit, është thyer dhe janë vjedhur 10 milionë lek. Policia ka arrestuar në flagrancë auut
Dokumenti sekret zbulon pederastin në "gjirin" e Enver Hoxhës Një dokument sekret i dalë nga arkivat e Ministrisë së Brendshme ka hedhur dritë mbi preferencat seksuale të një drejtue
Kaos në autostradën Tiranë-Durrës, trafiku bllokon pushuesit në Gjirin e Lalzit Si ditë e dielë, shqiptarët kanë zgjedhur të udhëtojnë drejt plazhit për t’i shpëtuar vapës në Tiranë. Por qarkullim
Tensionet mes Kroacisë dhe Sllovenisë, tri incidente në Gjirin e Piranit Në gjirin e Piranit pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit në Hagë kanë ndodhur tri incidente. Teksa pala sllovene k