999 rezultate për

gjioveshaj

Vrasja në Vlorë, viktima eci i larë në gjak deri tek hyrja e lokalit (FOTO LAJM) Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që u ekzekutua në lokalin me muzikë live në qytetin e Vlorës humbi jetën vetëm pak pasi mbi
U arrestua vrasje, flet 19-vjeçari: Nuk qëllova unë, por kushëriri (FOTO LAJM) Gani Tozaj, autori i vrasjes së 33 vjeçarit Ergys Gjioveshaj ka deklaruar se është vetëm bashkëpunëtor në vrasje por jo
Vrasja në Vlorë, viktima doli nga burgu dy muaj më parë (FOTO LAJM) Viktima Ergys Gjioveshaj, viktima e masakrës në lokalin me muzikë live në Vlorë, kishte vetëm 2 muaj që kishte dalë nga
Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj, si dhe përfunduan të plagosur e
U ekzekutua mbrëmë në lokal, ja kush ishte 33-vjeçari i akuzuar për vrasjen e… Një sulm me armë në një lokal në Vlorë, ka marrë jetën e një 33-vjeçari të identifikuar si Ergys Gjioveshaj. Sipas r