999 rezultate për

gjinushi

Gjinushi rrëfen pengun e Dritan Priftit dhe çfarë folën në takimin e famshëm në "ish-Bllok" Kreu i PSD, Skënder Gjinushi ka folur për ish-ministrin e Ekonomisë, Dritan Prifti i ndarë nga jeta një ditë më parë pas
Gjinushi doli nga studioja pas sherrit, Salianji: U ndjeva sikur e nxorra nga politika Deputeti Ervin Salianji ka patur një debat në televizion me kryetarin e Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushin ku d
Tërhiqet pak ditë para zgjedhjeve kandidati i partisë së Gjinushit në Vlorë: Votoni PS-në Kandidati për deputet i Partisë Socialdemokrate, Leonard Beqiri, kërkon që të mos i jepet asnjë votë partisë së Skënder
Gjinushi: Tani kemi "hashash teknik"! Në përgjigje të pyetjes së Mesila Dodës, deputete e PDIU-së: pse nuk flitet më për hashashin? Pse nuk kapet më hasha
Skënder Gjinushi bën llogaritë: PS merr 66 deputetë, PD 50-60, LSI 9-15 Kryetari i Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushi ka bërë llogaritë e 25 qershorit në “45 minuta” nga Denis Minga në
Ish-zyrtari i qeverisë Berisha kryeson listën e Gjinushit në Vlorë Skëndër Gjinushi po ndjek një taktikë interesante në vendosjen e figurave të njohura nga partitë e majta në krye të list
Ja cili është emri i vërtetë i Skënder Gjinushit Kryetari i Partisë Social Demokrate Skënder Gjinushi ka edhe një emër tjetër. Ky “sekret” i Gjinushit është zbuluar
Gjinushi befason me 3 deputetë të PS-së në krye të listave Partia Social Demokrate e Skënder Gjinushit do të ketë tre deputetë të majtë në krye të listave të saj. Ish-deputeti
Ervin Salianji "nxjerr" nga emisioni Skënder Gjinushin Debati në studion e Eni Vasilit është shoqëruar mbrëmjen e sotme me tensione dhe fyerje të ashpra mes Sekretarit për Aks
Gjinushi sherr live me Salianjin: Ore po ti qenke një idiot Sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Saliani dhe kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi kanë debatuar ashpër te “Studio
Tom Doshi, i vetëm përballë të gjithëve në Shkodër Kreu i Partisë Social­Demokrate, Skënder Gjinushi, i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, k
Tom Doshi "braktis" PS, zbulohet partia me të cilën do kandidojë për deputet Gjatë emisionit “Opinion” kreu i Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushi deklaroi se Tom Doshi do të kandidojë nën si
Gjinushi shpërthen ashpër ndaj Berishës: Kërma e politikës shqiptare… Skënder Gjinushi ka folur në lidhje me situatën politike në vend, bojkotin e opozitës si dhe akuzat ndaj nipit te tij ng
Berisha flet për vrasjen e Azemit: Ja lidhja me nipin e Skënder Gjinushit Në emisionin Komiteti që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasje
Gjinushi zbulon detaje nga 9 marsi i ‘97: Nata me Berishën, i thashë takohemi në botën tjetër Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Skënder Gjinushi, ka rrëfyer prapaskenat përmes të cilave u krijua Qeveria e Pajtimi
Gjinushi: “President nga populli” jo në kushtet tona Kryetari i PSD-së, Skënder Gjinushi, është shprehur se “President nga populli” duket frazë e bukur, por jo në kushtet to
A po iu vjen fundi kryetarëve të vjetër?! Lufter Xhuveli u largua nga politika dhe njëkohësisht nga drejtimi i Partisë Agraro-Ambjentaliste të cilën e drejtonte q
Gjinushi: Rama dhe Meta, pakt për të mos goditur Berishën Kryetari i PSD-së Skë nder Gjinushi ka deklaruar se ekziston një pakt mes Edi Ramë s dhe Ilir Metës që drejtësia të
Rama lëvdon Metën e Idrizin, thumbon Milon, Gjinushin e Petro Koçin Fjalimi i kreut të PS-së, njëkohësisht edhe kryeministrit Rama gjatë cerëmonisë që shënoi 24-vjetorin e partisë ishte pl
Gjinushi: Procesi i dekriminalizimit është parodi Nga qyteti i Korçës, kreu i Partisë Social Demokrate e ka konsideruar "një parodi" procesin e dekriminalizimit. Kreu