999 rezultate për

gjinushi

Gjinushi merr Akademinë e Shkencave, Fuga: Ky është akt jo ligjor Ditën e sotme, u zhvillua mbledhja me dyer të mbyllura në Akademin e Shkencave, ku është vendosur edhe kryetari i ri i A
"U dogj Akademia e Shkencave për kryetarë" : Reagimi epik i Fugës pasi Meta refuzoi Gjinushin Nga Artan Fuga: U dogj Akademia e Shkencave për kryetarë!!! ———————————– Akademia e Shkencave – institucio
Gjinushi: Meta nuk ka të drejtë të refuzojë dekretimin Kryetari i zgjedhur i Akademisë së Shkencave, Skëndër Gjinushi ka reaguar menjëherë pas refuzimit nga ana e presidentit
Meta refuzon Skënder Gjinushin si kryetar të Akademisë së Shkencave Presidenti i vendit Ilir Meta ka vendosur të dekreton refuzimin e emërimit të akademikut Skënder Gjinushi si kryetar i A
Gjinushi dorëzon PSD-në pas tre dekadash, kush është kryetari i ri Skënder Gjinushi ka dalë sot para mediave për të sqaruar pozicionin e tij, pas deklaratave se ka shkelur ligjin duke mba
Regjistrimi i Gjinushit në zgjedhje, Fuga: Procesi është i paligjshëm Akademiku Artan Fuga ngriti polemika të shumta në momentin kur Skënder Gjinushi vendosi të kandidonte për postin e kryet
Çudia e radhës: Gjinushi konkurron për Partinë Socialdemokrate (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës nga KQZ për shortin e zgjedhjeve, ccudia e rradhës qëndron pikërisht në kërkesën e Skënder Gjinu
Je e eksituar! Gjinushi zbythet pasi ofendoi gazetaren (VIDEO) Kreu i ri i Akademisë së Shkencave Skënder Gjinushi i ftuar në studion e emisionit '45 Minuta' të drejtuar nga Denis Min
Gjinushi në krye të ASH, pedagogia nxjerr "zbuluar" kryetarin Skënder Gjinushi u zgjodh kryetar i Akademisë së Shkencave me 35 vota pro. Polemikat për vendosjen e tij në krye të këti
Hajdari sulmon Gjinushin: Mbi samar ka hipur "gjenerali" në pension Kryetarja e Grupit Parlamentar të Demokratëve, Rudina Hajdari ka reaguar për vendosjen e Skënder Gjinushit në krye të Ak
Një ditë pasi u zgjodh kryetar i Akademisë, Gjinushi pi kafe me Ramën Ditën e djeshme Skënder Gjinushi është zgjedhur në krye të Akademisë së Shkencave. Sot, një ditë pas marrjes së pos
Gjinushi kryetar i ASH, 17 vota të paligjshme Ditën e djeshme, Skënder Gjinushi është zgjedhur kryetar i Akademisë së shkencave, i vetmi që kishte shpallur kandidatur
Nuk quhej Skënder, zbulohet emri rus i Gjinushit Skëndër Gjinushi u zgjodh mes debatash sot në krye të Akademisë së Shkencave duke qenë kështu një kandidaturë politike e
Skënder Gjinushi flet si pornostar: Gazetare, je e eksituar (VIDEO) Skënder Gjinushi, kandidati i vetëm në garë, është zgjedhur sot Kryetar i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Në vo
Refuzoj të marr pjesë në këtë puç! Fuga nuk voton për kreun e Akademisë së Shkencave Ka qenë më shumë produkt i një vendim marrjeje politike zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave s
Kush tha që u shemb komunizmi?! Ministri i Ramiz Alisë, në krye të Akademisë së Shkencave Përfundon votimi për zgjedhjen e kryetarit të Akademisë së Shkencave duke u zgjedhur një ish-komunist, pikërisht ministr
Nis votimi në Akademinë e Shkencave, Gjinushi i vetëm në garë (FOTO LAJM) Ashtu sikundër është paraljmëruar edhe më herët, 24 maji përkonte me zgjedhjet për kryetar në Akademinë e Shkencave. Në
Deputetja: Komunisti Gjinushi s'mund të jetë në krye të Akademisë së Shkencave Kandidimi i Skëndër Gjinushit për në krye të Akademisë së Shkencave ka shkaktuar mjaft debate në publik. Përveç Akademik
Fuga ironizon Skënder Gjinushin: Krejtësisht i pavarur Zgjedhjet në Akademinë e Shkencave janë shoqëruar me akuza dhe kundër akuza mes palëve politike, ndërsa në këtë çështje
"Çmendet" Akademia e Shkencave e Skënder Gjinushit! Artan Fuga Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars mali dhe polli një mi! Kjo është th