999 rezultate për

gjinekologe

Mjekët gjinekologë shuajnë dyshimet "A ju ndihmon aspirina të ngeleni shtatzënë" Një studim i vitit 2017 nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë në SHBA tha se fertiliteti i një gruaje mund të rritet duk
Më e bukura në Kuvend, kush është deputetja që punon vullnetarisht si gjinekologe Meral Uzeiri Ferati është cilësuar si deputetja më e bukur në Maqedoninë e Veriut. Ajo është prej 10 vitesh pjesë e
Mjekët gjinekologë ndalojnë këto ushqime për të gjitha gratë shtatzëna Të sillni në jetë një foshnjë, është një arsye e mirë për të vlerësuar edhe mënyrën tuaj të jetesës. Tanimë do të ushqeh
Çudisin gjinekologët, gratë po heqin dorë nga cikli menstrual Sipas disa studimeve kohët e fundit, ka rezultuar që menstruacionet nuk kanë më dobi për shëndetin e grave. Por po rrite
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Gjinekologët i dalin në mbrojtje kolegut për abortin e vajzës që u abuzua Shoqata e Obstetërve dhe Gjinekologëve ka reaguar lidhur me rastin e të miturës nga Drenasi, e cila pas keqtrajtimit sek
Befasojnë gjinekologët: Kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Nesër mjekët maqedonas marrin vendimin për grevën Mjekët amë privat nesër do të vendosin nëse në shenjë revolte do të fillojnë me grevë, gjegjësisht një ditë nuk do të ja
Befasojnë gjinekologët: Kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Nuk ka gjinekologë! Gratë nga Burreli lindin gjatë rrugës Pesë mjekë nga QSUT-ja dhe spitali “Koço Gliozheni” në Tiranë, kanë nisur sistemin e patronazhimit pranë spitalit “Xhavi
Gjinekologët thyejnë mentalitetet, kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë Të sjellësh në jetë një fëmijë është eksperienca më shenjuese në jetën e një gruaje, pasi lind jo vetëm një qenie e re,
Gjinekologët në Maqedoni kanë shitur medikament vdekjeprurës për 800 euro Ekzistojnë dyshime se gjinekologët amë për shumën e 500 deri 800 eurove kanë shitur në të zezë një medikament vdekjeprur
Veprimi që rrezikon krijimin e kancerit ovarian Edhe pse vagina kryen procesin e pastrimit natyror në vetvete, 25% e grave pavarësisht paralajmërimeve të gjinekologët p
Habisin gjinekologët, kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë Të sjellësh në jetë një fëmijë është eksperienca më shenjuese në jetën e një gruaje, pasi lind jo vetëm një qenie e re,
Kjo nuk pritej nga gjinekologët, kjo është mosha ideale për t'u bërë nënë Të sjellësh në jetë një fëmijë është eksperienca më shenjuese në jetën e një gruaje, pasi lind jo vetëm një qenie e re,
Dibra në nevojë për gjinekolog, vetëm 1 për 20 mijë qytetarë Europa ka hapur rrugët për shumë mjekë dhe infermierë, por komuna e Dibrës është në nevojë për gjinekologë, pasi aktuali
Dy gjinekologët në gjykatë për masën e sigurisë Dy gjinekologët e ndaluar për vdekjen e 35 vjeçares shtatzënë janë paraqitur paraditen e sotme në gjykatë, për masën e s
Vdekja e gruas shtatzënë/ Tre gjinekologë në Prokurori Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për neglizhencë dhe pakujdesi të mjekëve për rastin që solli vdekjen e gruas shtat
Prokuroria "zbarkon" në maternitet, nis hetimi mbi gjinekologët Dy oficerë të Prokurorisë kanë mbërritur në maternitetin "Koço Glozheni" në kryeqytet, teksa kanë nisur hetimin për vdek
Testimi i mjekëve, vajza e Dokles tallet në Facebook (FOTO LAJM) Testimi i mjekëve tashmë është kthyer në çështjen e ditës, e ndërsa rrjetet sociale janë hedhur në sulm për të sjellë ba