999 rezultate për

gjimshiti

Gjimshiti gjenial, i hidhet në këmbë Ronaldos dhe i mohon golin (VIDEO) Dueli mes Juventusit dhe Atalantës është mbyllur në një barazim 1-1. Takimi u vendos nga dy supergola, ndërsa nuk mu
Zhgënjen Juve, Gjimshiti i merr një pikë Ronaldos (VIDEO) Juventus ka barazuar 1-1 në shtëpi me Atalantën. Bardheznjtë kaluan të parët ne epërsi me supergolin e Chiesa, por m
Formacionet zyrtare, Gjimshiti sfidon Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi pret Atalantën në shtëpi për javën e 12 të Serie A. Berat Gjimshiti është në formacionin nga minuta e parë
Atalanta e Gjimshitit realizon ëndrrën, ndalet Liverpool (VIDEO) Atalanta ka mundur 1-0 Ajax-in në Holandë dhe ka siguruar një vend në 1/8-at e Champions League. Goli i zikaltërve ës
Plas te Atalanta, Gjimshitit i largohet trajneri pas ndeshjes së sotme? Gasperini mund të largohet pas ndeshjes së sotme Probleme në shtëpinë e Atalantas në prag të ndeshjes shumë të rëndësi
Liverpool kalon më tej, kualifikimi për Gjimshitin do të vendoset në Holandë (VIDEO) Liverpool ka siguruar kualifikimin në 1/8-at e Champions League dhe vendin e parë në Grupin D pas fitores 1-0 të marrë n
Bisha e dualeve në ajër, Gjimshiti më i miri në Serie A dhe i dyti në Europë Berat Gjimshiti në këtë sezon po kalon kulmin e formës së tij sportive. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare është shfaqur n
Gjimshiti: Mbrojtjen te Shqipëria e kemi përmirësuar Mbrojtësi i Shqipërisë, Berat Gjimshiti, beson se mbrojtja e kombëtares sonë është një nga pikat më të forta. Në konf
Gjimshiti në radarët e Fulham, niset oferta e parë drejt Atalantës Berat Gjimshiti mund të transferohet në Premierligë. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, ka tërheq
Milani synon të përforcojë mbrojtjen, "piketohet" gjigandi shqiptar Milani vazhdon të jetë në kërkim të një qëndërmbrojtësi për të përforcuar repartin e prapavijës, në mënyrë që trajneri S
E BUJSHME/ Gjimshiti te Milan? Agjentët e shqiptarit janë kontaktuar nga kuqezinjtë Prej disa kohësh, Milan është në kërkim të një qendër mbrojtësi. Në listën e lojtarëve të kërkuar nga drejtuesit e kl
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut
Gjimshiti: Titulli kampion është një ëndërr Mbrojtësi i Shqipërisë Berat Gjimshiti ndihet i lumtur pas kthimit tek Atalanta. Futbollisti kuqezi u shpreh se tashmë e
Formacionet zyrtare, Shqipëria kërkon fitoren ndaj Bjellorusisë Kombëtarja e Shqipërisë do ta nis edicionin e ri në Ligën e Kombeve ndaj Bjellorusisë. Kuqezinjtë do të luajnë takimi
INTERVISTA/ Rrëfehet Gjimshiti: Atalanta i tha të gjejë klub të ri, përballja me yjet e futbollit dhe pritja për t’u bërë baba E nisi karrierën si talent i madh në Zvicër te Zurichu ku kaloi të gjitha grupmoshat dhe luajti për katër vite me ekipin
Publikohet formacioni i vitit në Serie A, Gjimshiti nderon shqiptarët (FOTO LAJM) Faqja “Wyscout” ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit në Serie A të Italisë. Në mesin e 11 futbollistëve më
Spektakël në Bergamo: Gjimshiti mposht Strakoshën, buzëqesh Juve (VIDEO) Lazio ka shpërdoruar një mundësi të artë për të ruajtur distancat me Juventus-in kryesues në kampionat. Skuadra e Inz
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti kundër Strakoshës Atalanta-Lazio do të startojë në 21:45. Të dyja skuadrat luajnë një lojë ta hapur ku do të kërkojnë vetëm fitoren.
Shpërthen Berat Gjimshiti, shënon dhe i jep avantazhin Atalantës (VIDEO) Berat Gjimshiti i ka dhuruar avantazhin Atalantës. Shqiptari realizoi lehtësisht brenda zonës në minutën e 18 në nde
Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej