999 rezultate për

gjimnazit

Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
Tërmeti e dëmtoi, shembet godina e gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë Ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të shemben. Inspektorati Kombëtar i Ndërtimit dhe Bashkia e
Prindërit përplasen me stafin e gjimnazit, pezullohet mësimi në Fier Paniku dhe kaosi vazhdon akoma në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, aty ku një ditë më parë u helmuan 58 nxënës dhe 2 m
Dje 60 përfunduan në spital, nxënësit e gjimnazit në Fier vazhdojnë mësimin Rreth 60 persona shumica prej tyre nxënës të gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier përfunduan në spital të helmuar për shkaqe
Hera e dytë brenda pak ditësh, drejtoresha e gjimnazit sqaron situatën kaotike në Fier Ka reaguar drejtoresha e gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier, ku më shumë se 30 nxënës kanë shfaqur shenja helmimi e janë
"Beni ecën vetë" priti 30 vjet për të takuar dashurinë: Shoqja e gjimnazit (VIDEO) Besojeni ose jo por dashuritë e gjimnazit mund të rikthehen një ditë dhe fati do që t’i të përfundosh me vajzën që ke da
Mori vendimin e pabesueshëm pas tërmetit, shkarkohet drejtoresha e gjimnazit në Tiranë Drejtoresha e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë është shkarkuar nga detyra. Teuta Dobi është shkarkuar sepse një d
Dëmtimet nga tërmeti, gjimnazit “Sami Frashëri” i vihet shiriti Mëngjesin e sotëm, gjimnazit Sami Frashërit i është vënë shiriti i sigurisë pasi ka dëmtime që duhen parë me kujdes dhe
U rikonstruktua një vit më parë, shembet tavani i gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë Tërmetet që janë ndjerë herë pa herë në kryqytet kanë shkaktuar dëme të kosiderueshme dhe deri më tani janë të pallogari
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
E jashtëzakonshme: Mësuesi i gjimnazit e ndal masakrën me përqafim (VIDEO) Një mësues i fizkulturës, i cili është edhe trajner i ekipit të futbollit, ka rrezikuar jetën, duke mbrojtur të tjerët n
Bëri një film për të rritur, 19-vjeçarja vret veten disa javë më pas Një studente amerikane 19-vjeçare ka vrarë veten vetëm disa javë pasi hyri në botën e pornografisë amatore dhe pësoi tal
Nxënësit e gjimnazit në Prishtinë, protestë kundër mbylljes së shkollës Nxënësit e Gjimnazit të Shkencave Shoqërore “Ahmet Gashi” më Prishtinë, kanë filluar protestën e tyre në shenjë pakënaqë
"U rikthye Enveri": Qytetarët protestojnë me klarinetë e fizarmonikë në kryeqytet (VIDEO) Një grup qytetarësh kanë vendosur të protestojnë përballë gjimnazit "Partizani" me klarinetë e firzamonikë duke improvi
Nxënësit e gjimnazit “Ismail Qemali” e nisin vitin me ambiente të rikonstruktuara Ky fillim viti ka nisur i mbarë për të gjithë komunitetet e njësive 1 dhe 2 në kryeqytet. Një prej shkollave ikonë të Ti
Përfundon rikonstruksioni i plotë i gjimnazit “A. Z. Çajupi”, gati të presë nxënësit në 7 Janar (FOTO LAJM) Nxënësit e shkollës së mesme “A. Z. Çajupi” do ta nisin vitin 2019 në klasa dhe hapësira të reja. Investimi i Bashkisë s
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai
Marrëdhënie intime me studentin, arrestohet mësuesja e gjimnazit Një mësuese e shkollës së mesme në Kentaki ka pranuar që në mënyrë të përsëritur të ketë pasur marrëdhënie seksuale me n
Studiuesi zbulon të vërtetën e fshehtë të Qemal Stafës (FOTO LAJM) Doktori i Shkencave në Histori dhe autori i disa studimeve, Hasan Bello ka publikuar ka publikuar një dokument të rrallë
BDI Gostivar:Dënohet ashpër sulmi fizik ndaj drejtorit të Gjimnazit nga aktivistë të ASH Sot në orët e pasditës ish drejtori i Gjimnazit të Gostivarit i emëruar në mënyrë joligjore nga Arben Taravari, Driton I