Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

gjimnaziste

"Mesazhi trondites i nje gjimnazisteje, mbyllet shkolla nga morrat" Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha, ka shkrua se një shkollë në Kavajë është mbyllur si pasoj
Si gjimnaziste simpatike, Enca befason duke dalë pa grim në fytyrë (FOTO LAJM) Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e
NDIQENI LIVE/ Mijëra studentë dhe gjimnazistë derdhen rrugëve të Shqipërisë (VIDEO) Mijëra studentë dhe nxënës të gjimnazeve janë derdhur sot rrugëve të qyteteve duke bllokuar akset kryesore. Studentët
Zyshat presion gjimnazistëve: Sillni prindërit, protesta nuk është koncert Protesta e sotme ka marrë një hov të madhe edhe nga gjimnazistët të cilët kanë vendosur t'i bashkohen studentëve në këtë
Jo vetëm në Tiranë, gjimnazistët i bashkohen studentëve edhe në rrethe Gjimnazistët kanë bojkotuar mësimin dhe i janë bashkuar studentëve në protestë. Kjo nuk ka ndodhur vetëm me maturant
Gjimnazistët nuk i tremben kërcënimeve, i bashkohen protestës (VIDEO) Edhe pse shumica janë kërcënuar të mos marrin pjesë në protestë gjimnazistët janë bashkuar dhe kanë bojkotuar mësimin pë
Përmbysja e autobusit në rrugën pa ndriçim, si është gjendja e gjimnazistëve (VIDEO) Autobusi me gjimnazistët e një shkolle në Levan që kishin qenë në Pogradec për një ekskursion ditor po kthehej në drejti
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO) Kanë shpëtuar për fat të mirë dhjetra gjimnazistë nga Fieri sot në Qafë Thanë, ku autobusi i tyre për pak ra në greminë.
Shoferi shmangu tragjedinë! Si u shpëtuan gjimnazistët nga Fieri në Qafë Thanë (FOTO LAJM) Ishte lagështira ajo që shkaktoi aksidentin e sotëm të një autobusi me gjimnazistë nga Fieri. Për fat të mirë nuk ka
U përmbys në Qafë Thanë, autobusi me gjimnazistë nga Roskoveci Për pak është kthyer në tragjedi shëtitja e gjimnazistëve nga Roskoveci, autobusi i të cilëve është përmbysur në Qafë T
Përmbyset autobusi me gjimnazistë, aksident i rëndë në Qafë Thanë Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në zonën e Qafë Thanës, në aksin Pogradec-Prrenjas. Një autobus i mbushur me gj
Grushte, shkelma dhe kapje flokësh: Gjimnazistet lenë nam në mes të rrugës (VIDEO) Dy gjimnazistë janë bërë lajm në të gjithë Turqinë sot në mesditë pas një sherri të pazakontë mes tyre. Ato janë kapu
37 mijë maturantë në provim, gjimnazistët e "Çajupi” thonë se kopjuan Rreth 37 mijë maturantë, përfshirë këtu edhe përsëritësit, u testuan ditën e hënë në provimin e parë të detyruar të matu
Drogonin gjimnazistët me heroinë, shkatërrohet grupi i trafikantëve në Tiranë Policia ka shkatërruar një bandë narkotike në Tiranë duke vënë në pranga 3 shtetas. Të arrestuarit shpërndanin drogë "he
Foto flagrante, gjimnazistët e Vlorës me armë në klasë (FOTO LAJM) Gjimnazistët e Vlorës kanë postuar foto me armë në Internet dhe këto foto janë të shkrepura gjatë mësimit në shkollë.
Sherr mes gjimnazisteve në Durrës, vajzat kapen për flokësh ndërsa djemtë bëjnë tifozllik (VIDEO) Një grup vajzash të reja, janë filmuar teksa ziheshin me njëra-tjetrën në një gjimnaz në Durrës. Ato kapen prej flok
Sherr mes gjimnazisteve në Lezhë, nxënësit argëtohen me pamjet (VIDEO) Në gjimnazin “Kolin Gjoka” të qytetit Lezhë paraditen e sotme ka ndodhur një sherr mes vajzash dhe me sa duket ata që ja
Gjimnazistëve të Roskovecit u kërkohet vota në këmbim të provimeve të maturës (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar se përfaqësuesit e Bashkisë së Roskovecit në bashkëpunim me drejtoreshat e s
Gjimnazistët marrin drejtimin e Bashkisë për një ditë, ja si të aplikoni Bashkia e Tiranës ka hapur dyert për dhjetëra gjimnazistë të cilët kanë mundur që të njihen nga afër me organizimin dhe
Vdekja e gjimnazistes, flasin shoqet: Si e gjetëm Anën pa jetë në tualet Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vdekjen e vajzës 17-vjeçare në tualetin e shkollës "Murialdo" në qytetin e Fie