999 rezultate për

gjimnazin

Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
"Ramiz Alia e la në mes vitin e dytë në gjimnazin e Tiranës", dëshmia e ish-zëvëndësit të Koçi Xoxes Publikohen disa nga historitë e ngjarjet e panjohura të Ramiz Alisë gjatë periudhës së pushtimit të vëndit kur ai ishte
Rezultojnë pozitive ndaj koronavirusit dy mësuese në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 33 raste të reja me koronavirus prej të cilave 23 janë shënuar në Tiranë. Albeu
60 nxënës përfunduan në spital: Në gjimnazin "Janaq Kilica" u përdor spraj kundër arinjve 60 nxënës të gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier përfunduan me shenja helmimi dje në spital duke shkaktuar alarm në të gjit
Vazhdon kaosi në gjimnazin në Fier, një tjetër nxënëse përfundon në urgjencë Vetëm një ditë pasi mbi 60 nxënës përfunduan në urgjencë pasi u helmuan në ambientet e gjimnazit, sërish sot një vajzë k
Plas keq sherri mes të rinjve në gjimnazin e Gjakovës Një rrahje masive me të rinjsh ka ndodhur në Gjakovë. Gazeta Sinjali mëson se kjo ngjarje ka ndodhur tek shkollat e m
Përleshje në gjimnazin e Vushtrrisë, lëndohen dy nxënës Në gjimnazin "qrem Çabej" gjatë orëve të paradites ka ndodhur një përleshje mes nxënësve, ku dy persona kanë marë lëndim
Studentët bojkotues mbyllin me zinxhirë gjimnazin "Petro Nini" (FOTO LAJM) Një përplasje mes studentëve ka ndodhur tek gjimnazi "Petro Nini Luarasi" ku disa prej tyre ishin mbledhur per të zhvill
Gianluigi Donnarumma përfund gjimnazin Gianluigi Donnarumma është një nga portierët më të talentuar në Serie A. Gardiani i Milanit, përveç se një portier i shk
E pabesueshme, djali 8 vjeç mbaron gjimnazin dhe fillon universitetin Një djalë belg ka mbaruar shkollën e mesme pasi ka përfunduar studimin gjashtëvjeçar në vetëm një vit e gjysmë. Laure
Braktisi gjimnazin dhe u vesh partizane, historia e plotë e Lilo Labes (FOTO LAJM) Të gjithë ne e kemi parë të paktën njëher filmin "Malet me blerim mburuar". Një ndër personazhet më interesante ësht
Zhani Ciko flet për ndarjen nga jeta të Aleksandër Lalos, kujton gjimnazin Ndarja nga jeta e Aleksandër Lalos, maestros dhe muzikantit brilant preku shumë figura të njohura të muzikës shqiptare.
Tërmet Peçi nuk ndalet, i habit të gjithë me pikturën e Ramës në gjimnazin e Tepelenës (FOTO LAJM) Tërmet Peçi kësaj here ka vendosur që ta bëjë pjesë të imazhit të ri të palestrës së gjimnazit në qytetin e Tepelenës ed
Skandal! Gjysma e maturantëve në gjimnazin e Lezhës ngelin në matematikë Pas publikimit të rezultateve të provimet të maturës shtetërore për lëndën matematike, në zyrën Arsimore Lezhë është ngr
Nuk keni mbaruar shkollën në Tiranë? S'keni punë me këtë njeri Kreu i LZHJ-së, Dashamir Shehi ka bërë një deklaratë të çuditshme gjatë intervistës së fundit me Rudina Xhungën. Ndë
Blerta vdiq ne operacion, gjimnazi ku studionte bën një gjest prekës (FOTO LAJM) 16-vjeçarja, Blerta Pepa humbi jetën dje gjatë operacionit në një spital privat në Tiranë. Ajo ishte shumë e talentuar n
18-vjeçarja ndërron jetë papritur në gjimnazin e Shkupit Një 18-vjeçare nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” nderoi jetë dje në ambientet e shkollës, në orën e h
PROFIL/ Nevila dhe Angjelo, dy të rinjtë që bizneset do t’i punësonin ende pa mbaruar gjimnazin (FOTO LAJM) Nevila dhe Angjelo nuk i kanë mbushur të tetëmbëdhjetat, por gjëja e fundit për të cilën ata shqetësohen, ndryshe nga ba
Presidenti Ivanov voton në gjimnazin "Josip Broz Tito" Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, ka votuar në gjimnazin "Josip Broz Tito" në vendvotimin numër 2859. Ivanov k
Nuk do të ketë ndarje etnike në gjimnazin e Tetovës Gjimnazi Kiril Pejçinoviq dhe Komuna e Tetovës kanë hedhur poshtë vendimin të cilin vet e morën ditë më parë për ndarje