999 rezultate për

gjimnazi

I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi (FOTO LAJM) Noizy është një ndër reparat e parë në Shqipëri dhe ende sot vazhdon të mbajë lart karrierën e tij me hite të pavdekshme
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
E jashtëzakonshme: Mësuesi i gjimnazit e ndal masakrën me përqafim (VIDEO) Një mësues i fizkulturës, i cili është edhe trajner i ekipit të futbollit, ka rrezikuar jetën, duke mbrojtur të tjerët n
Nga gjimnazist në student, bëhuni gati për 6 ndryshime madhore! Hej vitparista, me ju e kemi! Këtë vit morët një tjetër status. Gjimnazi mbaroi, shoqëria e ngushtë u shpërnda (jo për f
Bëri një film për të rritur, 19-vjeçarja vret veten disa javë më pas Një studente amerikane 19-vjeçare ka vrarë veten vetëm disa javë pasi hyri në botën e pornografisë amatore dhe pësoi tal
Nxënësit e gjimnazit në Prishtinë, protestë kundër mbylljes së shkollës Nxënësit e Gjimnazit të Shkencave Shoqërore “Ahmet Gashi” më Prishtinë, kanë filluar protestën e tyre në shenjë pakënaqë
"U rikthye Enveri": Qytetarët protestojnë me klarinetë e fizarmonikë në kryeqytet (VIDEO) Një grup qytetarësh kanë vendosur të protestojnë përballë gjimnazit "Partizani" me klarinetë e firzamonikë duke improvi
Përleshje në gjimnazin e Vushtrrisë, lëndohen dy nxënës Në gjimnazin "qrem Çabej" gjatë orëve të paradites ka ndodhur një përleshje mes nxënësve, ku dy persona kanë marë lëndim
"Mesazhi trondites i nje gjimnazisteje, mbyllet shkolla nga morrat" Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha, ka shkrua se një shkollë në Kavajë është mbyllur si pasoj
Studentët bojkotues mbyllin me zinxhirë gjimnazin "Petro Nini" (FOTO LAJM) Një përplasje mes studentëve ka ndodhur tek gjimnazi "Petro Nini Luarasi" ku disa prej tyre ishin mbledhur per të zhvill
Nxënësit e gjimnazit “Ismail Qemali” e nisin vitin me ambiente të rikonstruktuara Ky fillim viti ka nisur i mbarë për të gjithë komunitetet e njësive 1 dhe 2 në kryeqytet. Një prej shkollave ikonë të Ti
Përfundon rikonstruksioni i plotë i gjimnazit “A. Z. Çajupi”, gati të presë nxënësit në 7 Janar (FOTO LAJM) Nxënësit e shkollës së mesme “A. Z. Çajupi” do ta nisin vitin 2019 në klasa dhe hapësira të reja. Investimi i Bashkisë s
"Agjentët e infiltruar të Ramës rrahën gjimnazistin në protestë" (VIDEO) Ish-kryeminitri, Sali Berisha, përmes një statusi në facebook denoncon disa të rinjë që kanë marrë pjesë në protestën e
Gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një maturante është hedhur nga kati i 3-të i shkollës, vajza në vjalë është
Si gjimnaziste simpatike, Enca befason duke dalë pa grim në fytyrë (FOTO LAJM) Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e
NDIQENI LIVE/ Mijëra studentë dhe gjimnazistë derdhen rrugëve të Shqipërisë (VIDEO) Mijëra studentë dhe nxënës të gjimnazeve janë derdhur sot rrugëve të qyteteve duke bllokuar akset kryesore. Studentët
Zyshat presion gjimnazistëve: Sillni prindërit, protesta nuk është koncert Protesta e sotme ka marrë një hov të madhe edhe nga gjimnazistët të cilët kanë vendosur t'i bashkohen studentëve në këtë
Jo vetëm në Tiranë, gjimnazistët i bashkohen studentëve edhe në rrethe Gjimnazistët kanë bojkotuar mësimin dhe i janë bashkuar studentëve në protestë. Kjo nuk ka ndodhur vetëm me maturant
Gjimnazistët nuk i tremben kërcënimeve, i bashkohen protestës (VIDEO) Edhe pse shumica janë kërcënuar të mos marrin pjesë në protestë gjimnazistët janë bashkuar dhe kanë bojkotuar mësimin pë
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai