999 rezultate për

gjimnastikes

Arrestohet presidenti i Federatës së Gjimnastikës Skandal seksual në Federatën Amerikane të Gjimnastikës. Ish-presidenti i kësaj federate që qenë i lidhur me skandalin e
Pamje të rënda, gjimnastja kërcen keq dhe thyen këmbën (VIDEO) Gjimnastja kineze Mao Yi iu nënshtrua me sukses një operacioni në Shtetet e Bashkuara pasi ajo aksidentalisht theu këmbë
Japin dorëheqje të gjithë anëtarët e bordit në Federatën Amerikane të Gjimnastikës pas skandalit të Nassarit Skandali i abuzimit seksual nga Larry Nassar, që u dënua me 175 vjet burg e ka tronditur në themel Federatën Amerikane t
Medalistja e gjimnastikës kërcen nga podiumi për shkak të një blete (VIDEO) Fituesja e çmimit të parë në gjimnastikë, Simone Biles ka prodhuar një moment qesharak në ndarjen e çmimeve këtë vit.
Putin, dy fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës? Presidenti Vladimir Putin ka fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës ritmike, modele dhe tashmë parlamentare, Alina Kabae