999 rezultate për

gjilan

Numërimi i votave në komunën e Gjilanit, kryeson Lëvizja Vetëvendosje Në bazë të votave të derimëtanishme në komunën e Gjilanit është duke kryesuar Lëvizja Vetëvendosje me 36.53 për qind.
2 persona humbën jetën e 2 të plagosur, ritet bilanci i aksidentit në Gjilan Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të së premtes në rrugën Gjilan-Ferizaj. Policia e Kosovës ka konfirmu
INTERVISTA/ Ylli Shameti rrëfen largimin nga Kukësi: Kam akoma për të dhënë, te Gjilani kemi projekt serioz Ish-kapiteni legjendar i Kukësit, Ylli Shameti ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, dhënë gazetarit Gerl
Vjedhje spektakolare: Hajdutët "zhdukin" 20 "lap top" në pak sekonda në Gjilan (VIDEO) Të enjten pas mesnate, një vjedhje spektakolare ka ndodhur në një lokal në qytetin e Gjilanit, saktësisht në rrugën “Esa
Aksident në aksin Prishtinë-Gjilan, 2 të plagosur Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan, ku si pasojë janë lënduar dy persona. Kështu thonë dëshmitarët, s
Gjilanasit i plasi goma në rrugën e Kombit: Kosovarët e injoruan, por polici i Shqipërisë i pagoi edhe kostot Adnan Arifi, nga Gjilani, derisa ishte duke kaluar në rrugën e Kombit së bashku me familjen e tij, i kishte plasur goma
E RËNDË/ Gjilan, ndërron jetë 42-vjeçari në punë Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në mëngjes ka ndodhur një incident në një punishte ndërtimi në Gjilan ku ka vdekur
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Gjilan, lopa bie në një grope të thellë, ndërhyn zjarrëfiksja për ta shpëtuar (VIDEO) Një lopë e cila kishte rënë në një gropë të thellë ka bërë që të intervenojnë zjarrfikësit për ta shpëtuar. Ekipi i z
Policia jep detaje për vdekjen e të riut në Gjilan Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria Rajonale në Gjilan përmes një komunikate për media, ka dhënë detaje lidhur me v
Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, vetëm dëme materiale Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Aksidenti ndodhi në mes dy veturav
2 javë e zhdukur gruaja në Gjilan, ende nuk dihet asgjë reth fatit të saj Një grua ka raportuar në polici se motra i është zhdukur. Sipas saj, motra ka dalë nga shtëpia rreth dy javë më parë dhe
Ngrihet aktakuzë ndaj drejtuesit që shkaktoi aksidentin e tmerrshëm në Gjilan Prokuroria Themelore e Gjilanit ja bërë të ditur se ka ngritur aktakuzë ndaj shoferit të kamionit i cili në muajin mars
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
Aksident në Gjilan, përfshihen katër persona, një i lënduar Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti ku janë përplasur katë
Dalin nga qelia pronari dhe shoferi i kamionit që shkaktoi tmerr në Gjilan V.T., pronari i kompanisë “VEV” Group nga Peja që po mbahej në paraburgim nën dyshimet se nuk e kishte regjistruar dhe k
Për tu marrë shembull, falet gjaku në Gjilan Një i vdekur e shumë të lënduar ishte bilanci i aksidentit në Gjilan që ndodhi para pak kohësh. E familja e viktimës
Varroset në Gjilan vogëlushi shqiptar që u ther në Bazel Vogëlushi 7-vjeçar nga Kosova, i cili në mënyrë barbare është vrarë me thikë nga një zvicerjane në Bazel, do të varroset
Hapet edicioni i dytë i Panairit të Punës në Gjilan ofrohen 500 vende pune Sot në Gjilan është hapur edicioni i dytë i Panairit të Punës në të cilën marrin pjesë 40 kompani nga sektorë të ndryshë
Zyrtare: Ish-trajneri i Luftëtarit merr drejtimin e Gjilanit Gjilani ka arritur marrëveshje me trajnerin nga Shqipëria, Gentian Mezanin, i cili do të bashkohet me klubin në ditën e