999 rezultate për

gjikon

Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM) Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke fest
Po ju e mbani mend? Kujtimin e parë me Gjikon, Elita e ka të gozhduar në mur (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar është padyshim Gjiko dhe Eltia Rudi. Siç ndodh rëndomtë çifti u pi
Elita shofere, terrorizon Gjikon në makinë dhe video është epike (VIDEO) Vitet e fundit, në Shqipëri është rritur ndjeshëm numri i femrave në timon dhe tashmë është mëse normale të shohësh një
Elita poston momentet me Gjikon që askush nuk i kishte parë (VIDEO) Elita Rudi i dedikoi Gjikos një video për Shen Valentin. Pasi bëri bashkë disa kujtime emocionuese, moderatorja shkru
Nuk do e mbani dot të qeshurën, Elita depilon Gjikon (VIDEO) Prezantuesja, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë. Ata janë në prit
Më e mirë njëra se tjetra, motra dhe mami i Elita Rudit shkëlqejnë në dasmën me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe reperi Gjiko, emri i vërtetë i së cilit është Asdren Gjikolli, kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre mbr
Elita Rudi zbulon detajin interesant nga dasma me Gjikon (VIDEO) Lajmi për martesën e çiftit të njohur Elita Rudi dhe Gjiko po bën xhiron e rrjetit prej disa javësh. Pasi është zbul
Blunt dhe Real degjenerojnë Gjikon (FOTO LAJM) Ka muaj që dyshja Dj Blunt dhe Real 1 vazhdojnë pa ndërprerë ta sulmojnë reperin Gjiko përmes rrjeteve sociale. Pas
Ky është kushti që Elita të martohet me Gjikon (VIDEO) Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të momentin. Dashuria e tyre po i ngjason përrallave
Plas sherri, ish-anëtari i Babastars shan Getoarin (FOTO LAJM) Një përplasje ka ndodhur mes reperëve Blunt dhe Real 1 në një anë dhe anëtarëve të RedBox në anën tjetër. Madje, përp
Çmendet DJ Blunt, ofendon me fjalë të rënda Ledrin dhe Gjikon (VIDEO&FOTO) Dj Blunt dhe Real 1 janë ndër artistët më të dashur në trojet shqiptare. Me këngët e tyre të shumta dhe mjaft interesant
Komentuesi trazon gjërat mes Enxhel Shkirës dhe Elita Rudit (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e ekranit Ennxhel Shkira, para disa vitesh u nda nga fubollisti Bekim Balaj për shak se në lidhjen
Elita xheloze për Gjikon: S’po mundem ta shoh prej femrave që e rrethojnë! Elita Rudi dhe Gjiko u kthyen në një nga ciftet më të njohura të shoëbizi shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Ta
Elita Rudi shtatzënë me Gjikon? Moderatorja tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e tyre nuk është e fshehur, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko dalin hapur edhe në vendet publike.
Ambasadori i Kosovës në Mal të Zi: Sali Berisha psikopat, populli i Kosovës nuk logjikon Ambasadori i Kosovës në Mal të Zi, Xhafer Ahmeti sot ka shkaktuar një skandal të vërtetë diplomatik. Ahmeti në një st