999 rezultate për

gjiko

Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM) Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta.
E lumtur në krahët e bashkëshortit, Elita Rudi i bën dedikimin romantik Gjikos (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ndodhen në T
Elita dhe Gjiko në pushimet e ëndrrave, pamjet më të ëmbla me Zërin (FOTO LAJM) Reperi Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi, që pas ardhjes së vogëlushit Zëri në jetë, e kanë vendosur në qendër t
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Elita shofere, terrorizon Gjikon në makinë dhe video është epike (VIDEO) Vitet e fundit, në Shqipëri është rritur ndjeshëm numri i femrave në timon dhe tashmë është mëse normale të shohësh një
Publikohen pamje nga jahti super luksoz i Gjikos dhe Elitës (VIDEO) Gjiko gjithmonë ka qenë i dashuruar me jahtet. Para disa javësh reperi kishte njoftuar se shumë shpejt do të bëhej pron
Elita, Gjiko dhe Zëri urojnë festën më pamjet më të ëmbla familjare (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të bukur të shoëbiz-it shqiptar. Ata kanë ve
Gjiko merr lajmin e shumëpritur, brenda investimit luksoz të këngëtarit (FOTO LAJM) Gjiko e ka nisur ditën me një lajm shumë të bukur. Më në fund jahti i tij është gati dhe siç duket reperi do e ketë nën
Gjiko : Nuk jam as prift as hoxhë, por e dashura e parë ka qenë Elita (FOTO LAJM) GJiko dhe Elita Rudi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2018. Ndërkohë, këtë vit çifti janë
E quajtën djalin Zëri, Gjiko tregon arsyen (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, që e pagëz
Pas "Coco Jumbo", Gjiko gati të publikojë hitin e rradhës (FOTO LAJM) Gjiko është një prej këngëtarëve më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Së fundi, ai ka publikuar "Coco Jum
Gjiko tregon kur do ta publikojë këngën e re Reperi kosovar i njohur si Gjiko është mjaftë aktiv me projekte e koncerte muzikore. Artisti nga Peja madje këtë verë
Pasi u bë prind për herë të parë, Gjiko merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës, të gjithë duam të djegim kilet e tepërta e të dukemi sa më në formë. Gjiko e ka marr shumë serioz
Mos e merrni me qira, jua jap falas! Gjiko nuk përmbahet (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Gjiko, ka zbuluar së fundmi se ka blerë një jaht dhe për këtë duket mjaft i gëzuar. Ai publikoi në
Shikoni pamjet nga jahti luksoz i Gjiko (FOTO LAJM) Asdren Gjikolli ose i njohur ndryshe si Gjiko, vitin e kaluar ka pasur një numër të madh të koncertesh dhe ka sjell disa
Gjiko befason Elitën në emision "live" (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj.
Elita dhe Gjiko I bëjnë pritjen madhështore bebes së tyre (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një d
Gjiko bën dedikimin më të ëmbël që mund të bënte ndonjëherë Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël që e kanë quajtur Zëri. Pak më parë edhe Gji
Mbani frymën, Elita dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë ditën e djeshme prindër për hërë të parë. Moderatorja ka sjellë në jetë një djalë ndër
Elita poston momentet me Gjikon që askush nuk i kishte parë (VIDEO) Elita Rudi i dedikoi Gjikos një video për Shen Valentin. Pasi bëri bashkë disa kujtime emocionuese, moderatorja shkru