999 rezultate për

gjiknuri

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri dhe Hajdari i dërgojnë letër OSBE-ODIHR Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkëkryetarët e Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, i janë drejtuar
Pse u ulën me Gjiknurin në tryezë dhe kush negocioi? Spaho tregon prapaskenat Ish-kryetari i grupit parlamentar i PD, Edmond Spaho, ishte në studion “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për marrëveshje
Zgjedhje të parakohshme pas marrëveshjes? Flet Damian Gjiknuri Kreu i opozitës gjatë kësaj të marte teksa tha se ishte gati për reformën zgjedhore, theksoi se zgjidhja e krizës politi
Vasili çudit me deklaratën për Gjiknurin: Koleg i vyer, i sprovuar! Palët politike pas rreth 1 viti debatesh e konfliktesh ranë dakord që ta bëjnë së bashku reformën zgjedhore. Nënkryetari
Topalli thumbon opozitën: Ja kështu, u kthyen në krahët e Gjiknurit (FOTO LAJM) Marrëveshja e bërë publike sot midis opozitës dhe mazhorancës për të formuar “Këshillin Politik” dhe ku do të vendoset p
Plas në Reformën Zgjedhore, Gjiknuri sulmon Gjuzin: Dil jashtë Është shoqëruar me debate mbledhja e Komisionit të Reformës Zgjedhore. Bashkëkryetarja Rudina Hajdari i dha fjalën pë
Fatura të majme, gruaja e Gjiknurit i kërkon Federatës 60 mln lek (FOTO LAJM) QSKZ (Qendra Sportive Kuqezi) ka bërë këto ditë një padi në gjykatë për të shfuqizuar ekzekutimin e një fature të majme,
Plas te Reforma Zgjedhore: Gjiknuri: Ne ca jemi me nivel testosteronesh të larta, të vijnë e ca pale ç'bëhet këtu Reforma zgjedhore dhe mbledhjet mes PD dhe LSI më tepër sesa zgjidhje po sjellin debat brenda palëve. K Gjithashtu nu
Gjiknuri tregon "sekretin e errët": Pse Berisha ra nga pushteti në 2013-n Ish-ministri i Energjitikës Damian Gjiknuri ka folur për shkaqet që sipas tij bënë që të rrëzohej ish-kryeministri Sali
I kërkojnë dorëheqjen, reagon Gjiknuri e habit me përgjigjen Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, ka komentuar kërkesën e opozitës për të dhënë dorëhe
Gjiknuri ftesë PD-së për të mbrojtur demokracinë, si reagoi opozita Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit të Komisionit për Reformën Zgjedhore i ka dërguar një ftesë Ivi Kasos nga
Murrizi ironizon nga Kuvendi: Mendova se do flisni për tërmetin e Gjiknurit Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në parlament ironizoi maxhorancën e cila u fokusua të diskutonte mbi tërmetin e
Murrizi me Gjiknurin në Vjenë: Meqë Basha u pajtua me PS, as unë s'ka kuptim të rri i zemëruar me Damianin Shqipëria do të vëzhgojë zgjedhjet e parakohshme parlamentare të kësaj të diele në Austri. Kreu i Komisionit të Reformës
Gjiknuri: S’më takon mua të zgjidh problemet e dy opozitave Një tryezë me qëllim diskutimin mbi Reformën Zgjedhore, ky ishte qëllimi i përfaqësuesve të OSBE për ditën e sotme.
Tensione në tryezën e Reformën Zgjedhore, Gjuzi-Gjiknurit: S’flet njeri para Hajdarit Reforma Zgjedhore ka nisur me debate. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Bernd Borchard ka deklaruar se vendi ynë ka nevojë
Gjiknuri: Jam gati të heq dorë nga posti Nëse PD merr pjesë në komisionin e Reformës Zgjedhore dhe nëse e njeh atë, Damian Gjiknuri thotë se është i gatshëm të r
Sherr i ashpër Rama-Bushati: Përmenden Tom Doshi dhe Damian Gjiknuri Mbledhja e djeshme e Kryesisë së PS-së është shoqëruar me debate të forta mes Ramës dhe Bushatit, të cilat zhvillohen pr
Nën shembullin e Gjiknurit dhe Ahmetajt, fiksimi i ministrave të Ramës për jetën luksoze (VIDEO) Gent Cakaj, ministri në detyrë për punët e jashtme është kapur mat teksa konsumon një drekë në restorantin luksoz në Sta
Basha nga Prrenjasi: Shqiptarët janë të papunë ndërsa Rama, Dako, Gjiknuri dhe Balla kridhen në lluks Kreu i opozitës Lulzim Basha, në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Prrenjas deklaroi se në fund të kësaj be
Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e