999 rezultate për

gjika

Rama i la jashtë vëmendjes, mjekja: Po ne të privatit kur do të vaksinohemi? Procesi i vaksinimit në Shqipëri ka nisur prej ditësh por si duket mjekët e spitale private kanë mbetur në hije. Mjek
Liga e Kombeve: Belgjika fiton supersfidën me Anglinë, Italia bën detyrën (VIDEO) Gola dhe spektakël në ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve. Padyshim që e gjithë vëmendja ishte te supersfida mes
Lajme jo të mira për Milanin nga Belgjika, Saelemaekers largohet nga grumbullimi me kombëtaren Paraqitjet pozitive me Milanin ndikuan që Alexis Saelemaekers të merrte një ftesë nga kombëtarja e Belgjikës për ndeshje
Hazard me Covid-19, Belgjika akuzon Real Madridin Në Belgjikë besojnë se infektimi me koronavirus i yllit të kombëtares Eden Hazard është një lajm i rremë, i prodhuar qël
Belgët akuzojnë Realin: E bën me qëllim testin pozitiv të Hazard Real Madrid njoftoi dje se ka dy raste pozitive me koronavirus, përkatësisht Eden Hazard dhe Casimiro, të cilët u dërgua
Arrin në 40 milion numri i të infektuarve me Covid-19 në botë Me uljen e temperaturave numri i të infektuarve me koronavirusin e ri ka filluar të shënoj një rritje përsëri, tashmë nu
29 mijë ndërhyrje kirurgjikale? Spahia sulmon Manastirliun: E paditur apo mashtruese? "Injoranca është edhe më e madhe, nga sa mund ta imagjinojmë, ose pastaj mashtrimi është kthyer në mënyrë jetese e nuk n
Belgjika "shkatërron" Islandën, Anglia "ngec" me Danimarkën Belgjika ka arritur fitore bindëse ndaj Islandës duke e mposhtur me rezultat 5:1, në kuadër të grupit 2 të Ligës A të Li
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush është shqiptari që u ekstradua sot nga Belgjika Gjon Menga, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Tirana, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kurbin e ka dënuar me
Kokainë nga Belgjika në Itali, kush janë shqiptarët pjesë e organizatës së trafikut “Lumenj” kokainë nga Belgjika e fshehur brenda kavanozave plot me drogë dhe oriz të varrosur në Palanzana. Në Itali,
ZYRTARE/ Belgjika rinovon kontratën me Roberto Martinez Marrëveshja e mëparshme e Martinez skadonte këtë verë pas Euro 2020, e cila u shty deri në vitin e ardhshëm për shkak të
Paralajmërimi i Ceferin: Kush vepron si Belgjika rrezikon UEFA-n Presidenti i UEFA-s kishte kohë që e bënte të qartë për të gjithë se titulli kampion në tavolinë nuk do të ishte një mun
Belgjika merr vendimin për fatin e sezonit Qeveria e Belgjikës ka njoftuar të mërkurën se ka pezulluar gjitha garat sportive deri më 31 korrik, duke vulosur anulim
Nëse futbolli rinis, në këtë shtet futbollistët do të luajnë me maska Belgjika vendosi të mbyllte kampionatin para kohe, pasi drejtuesit e Federatës nuk donin që të rrezikonin me shëndetin e
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar Ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë edhe ish-futbollisti i kombëtares shqptare, Besnik Hasi këto ditë mjaft të
T'i mbajmë apo jo? Ekspertët tregojnë sa të vlefshme janë maskat ndaj COVID-19 Gjithnjë e më shumë njerëz mbajnë prej ditësh maska. Në shumë vende madje mbajtja e maskave është e detyrueshme. Po a ka
Belgjika mbyll kampionatin, cakton edhe skuadrën kampione Kampionati në Superligën e Belgjikës (Jupiler Pro League) duhet të ndalet menjëherë, shkaku i krizës së koronavirusit.
Ta marrim vesh njëherë e mirë, mbrojnë apo jo maskat? Gjithnjë e më shumë njerëz mbajnë prej ditësh maska. Në shumë vende madje mbajtja e maskave është e detyrueshme. Po a ka
Gjermania e Belgjika nën ''kthetrat'' e COVID 19, qindra viktima e mijëra të prekur Koronavirusi nuk ka kursyer as Gjermaninë, Belgjikën dhe as Holandën. Edhe në këto vende ka një rritje të numrit të të
E besoni apo jo? Në Nikaragua luhet futboll me maska dhe dorashka kirurgjikale Në një kohë ku mbi 90% e shteteve kanë ndalur kampionatet e tyre për shkak të emergjencës nga pandemia Covid-19, në Nika