999 rezultate për

gjigant

Brenda shtëpisë së Blendi Fevziut, gazetari tregon kopshtin gjigant (FOTO LAJM) Ndonëse me Blendin si gazetar do të takohemi sot në mbrëmje si gjithmonë në emisionin ‘Opinion’, sot gazetari i njohur n
Ankohej për dhimbje stomaku, mjekët i nxjerrin një gjarpër gjigant (FOTO LAJM) Ajo që mjekët zbuluan në stomakun e një pacienti i shokoi dhe një video e tmerrshme zbulon se me çfarë duhej të luftoni
Fillon lufta e gjigantëve për Belottin Sipas mediave britanike Manchester Unitedi dhe Chelsea do të ‘luftojnë’ me Real Madridin për sulmuesin e Torinos, Andrea
Kur përpiqesh të imitosh një skenë filmi! Shihni fundin tragjik (VIDEO) Ky është momenti që i ngjan një skene filmi kur një adoleshent përpiqet të ngjitet sipër një elefanti të madh. Por i
Gllabëroi një mace, e frikshme çfarë i ndodh pitonit (VIDEO) Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendr
Gaforrja gjigante copton një zog me "forcën e luanit" (VIDEO) Një gaforre është filmuar duke vrapuar në drejtim të një zogu deti për ta ngrënë atë. Kjo sjellje që ka tronditur shk
Injektoi kimikate, 21-vjeçari me muskuj gjigant rrezikon vdekjen (FOTO LAJM) Një djalë nga Rusia po mburret me muskujt e tij në rrjetet sociale pasi ka injektuar kimikate të rrezikshme për t'i bërë
Talenti i huazuar nga PSG tek Valencia, refuzon transferimin tek gjiganti spanjoll Ronaldo pak dit më parë i sugjeroi Presidenti Perez transferimine talentin portugez, Goncalo Guedes. Goncalo Guedes k
Talenti Jesus tregon arsyen pse zgjidhi City-n para gjigantëve spanjoll Gabriel Jesus vendosi të luajë për Manchester City-n vetëm prej Pep Guardiolës. Në një intervistë të dhënë, 20-vjeça
Mirupafshim, krizë! Zbuloni “gjigantin” që fiton 109 mln dollarë në ditë (FOTO LAJM) Kur thua Samsung, ke thënë më shumë se “kompania koreane e elektronikës”. Gjiganti i prodhimit të pajisjeve që kanë ndry
Adrenalinë e paparë! Parku ku mund të bëhesh vakti i aligatorëve gjigant (VIDEO) Një video e tmerrshme është shfaqur nga një pellg në Florida ku shihet një alligator që kërcen nga uji për të provuar dh
Pamje të tmerrshme, krokodili gjigant hidhet drejt njeriut (FOTO & VIDEO) Një kalorës në North Queensland ka filmuar momentin e tmerrshëm kur një krokodil gjigant i ujërave të ëmbla del nga uji
Kjo nuk ishte parë asnjëherë! Ariu me gjuhën gjigante rrezikon jetën (FOTO LAJM) Një ari bëri një operacion urgjent pasi gjuha e tij pësoi një ënjtje të çuditshme e cila peshonte rreth 3 kilogramë.
Nuk është përrallë! Peshku gjigant kërcen nga uji për të kapur zogun (FOTO LAJM) Ideja e një peshku që kërcen nga uji për të kapur një zog, duket si përrallë e një peshkatari. Por, përderisa duket s
Aftësi të mrekullueshme, peshkatari hedh rrjetën gjigante në mënyrë të përsosur (VIDEO) Hedhja e një rrjete peshkimi në ujë mund të duket e lehtë por për ta bërë atë siç duhet, hidhini një sy videos. Ajo t
Vajza lind me një flluskë gjigante në fytyrë, mjekët të friksuar për jetën e saj (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël ka lindur me një flluskë të madhe në fytyrën e saj dhe sipas mjekëve rrezikon të humbasë jetën nëse nu
Planeti gjigant i akullit sonte do të jetë më i afërt me tokën, i dukshëm pa teleskop (FOTO LAJM) Ju nuk mund të keni nevojë për një teleskop për të vërejtur Uranin sonte. Planeti gjigand i akullit sonte do t'i afro
E frikshme,11-vjeçarI flen çdo natë me një gjarpër gjigant (VIDEO) Ambath është një djalë 11-vjeçar nga Kamboxhia dhe, si shumë fëmijë, ai ka një manar. Por i përkëdheluri i tij nuk është
Kur kafshë shtëpiake ke pitonin gjigant dhe jo macet (FOTO LAJM) Një djalë i vogël i moshës 3-vjeçare i ka tronditur të gjithë ndërsa shihet duke luajtur me një piton gjigant në rrugët
Peshkatari zë një peshk gjigant, shokohet kur zbulon çfarë kishte brenda barkut të tij (VIDEO) Një peshkatar nga Kosta Rika ka arritur ta zë një peshk gjigant i njohur si mahi-mahi (apo peshku delfin), por kurrë nuk