999 rezultate për

gjigand

Ylli i Napolit në radarin e gjigandëve europianë Fabian Ruiz mund ta vazhdojë karrierën në kampionatin spanjoll. Pas Real Madridit, që e konsideron 23-vjeçarin një pr
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav
E besoni apo jo? Kumbulla në "radarët e gjigandëve anglez Mund të tingëllojë e çuditshme, por është e vërtetë. Marash Kumbulla ka përfunduar në orbitën e Manchester United. Mb
Gjigandët spanjoll arrijnë akordin me Edison Cavanin Edinson Cavani do të largohet nga Paris Saint Germain sezonin e ardhshëm. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i transfer
Babai hero shpëton të birin 4 vjeçar nga pitoni gjigand (FOTO LAJM) Një 4-vjeçar u shpëtua mrekullisht nga babai i tij "hero", pasi një piton rreth gjigand rreth 4.5 metra, u përpoq ta tër
Dy anije gjigande përplasen me njëra-tjetrën, tmerrohen turistët (VIDEO) Dy anije janë përplasur me njëra-tjetrën në një port në Meksikë, duke shkaktuar panik te udhëtarët "Lavdia" po manovr
Kishit parë gjithmonë të kundërtën, grerëza helmon dhe tërheq merimangën gjigande (VIDEO) Një foto e pabesueshme që tregon një grerëzën duke zvarritur një merimangë gjuetare është bërë virale në internet. Im
Neymar kërkohet nga gjigandët e Premierligës Të interesuara për transferimin e Neymar janë tri klubet e Ligës Angleze, Chelsea, Manchester City dhe Liverpool. Le
Gjigandi europian me plan spaktakolar: Guardiola trajner, Xavi asistent Sipas mediave franceze, PSG ka bërë gati planin gjigant të skuadrës. Raportohet se sheikët e PSG-së kanë vendosur syn
SHORTI/ Arsenali përballë gjigandëve grek Shorti i Europa League është hedhur në Nyon të Zvicrës dhe faza e 1/32-ve pritet të jetë mjaft interesante, duke parë em
Një buqetë gjigande me lule vetëm për mamin, Stresi surprizon të ëmën! (VIDEO) Njeriu më i shtrenjtë në jetën e tij feston sot ditëlindjen, ndaj Stresi e ka suprizuar nënën e tij duke i dhuruar një b
E kërkojnë gjigandët europian, Rennes vështirë të rezistojë për 17-vjeçarin Eduardo Camavinga është vetëm 17 vjeç dhe deri tani ka luajtur 14 ndeshje si titullar me Rennes. Ai konsiderohet si një
Vidal drejt gjigandit italian Arturo Vidal do të bisedojë me drejtuesit e Barcelonës, për t’iu kërkuar ta lejojnë t’i bashkohet Interit gjatë afatit k
Dy gjigandët europianë "piketojnë" Zaniolon Sipas raportimeve nga Il Messaggero, PSG dhe Manchester United kanë shënjestruar Nicolò Zaniolon e Romës. Zaniolo ka
Tonali po shkëlqen me Brescian, gjigandi anglez zbarkon në itali Në çdo ndeshje që luan Brescia të gjithë sytë janë tek Sandro Tonali. Pasi ndihmoi ekipin e tij të ngjitej në Seria A, m
Gjigandi francez nis ti prishë punë Romës për Hysajn "Hysaj nuk kërkohet vetëm nga Roma, ka edhe klube jashtë Italisë që interesohen për të". Mario Giuffredi, menaxheri i mb
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Sancho larg Gjermanisë, gjigandët e Premierligës gati të nënshkruajnë me të Koha e Jadon Sanchos tek Dortmund është drejt fundit. Anglezi ka kërkuar largimin nga Gjermania, siç raporton ‘Daily Mai
Ariu gjigand zbret nga lisi, banorët e filmojnë ndërsa vrapon (VIDEO) Një ari është shfaqur në mes të rrugës në mallet e Koretnikut. Disa banorë të Zhurit, fundjavën që lam pas kishin va
Cilësohet si mbrojtës me të ardhme të ndritur, Kumbulla në 'radarët' e gjigandëve të Seria A Kur një 19-vjeçar sillet në fushë si të ishte veteran dhe në vitet më të arta të karrierës, atëherë suksesi për të ardhm