999 rezultate për

gjigand

I vëzhguar nga gjigandë Europian, Verona i cakton çmimin Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është shndërruar në një shënjestër për shumë klube të Evropës. Hellas Verona ka
Tre gjigandë anglezë të interesuar për Strakoshën Thomas Strakosha po i tregon çdo ditë vlerat e tij me fanellën e Lazios në Itali. Gardiani i kombëtares shqiptare, ka re
Gjigandët e Serie A gati të hyjnë në bisedime për Harry Kane Juventusi është i interesuar për kapitenin e Tottenham, Harry Kane. Tuttosport bën të ditur se kampionët në fuqi të S
Manchester City i gatshëm të shesë yllin e skuadrës, gjigandët e Serie A gati të nënshkruajnë Manchester City është i hapur të shesë sulmuesin brazilian Gabriel Jesus. 22 vjeçari nënshkroi për Cityn në vitin 201
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM) Tashmë janë zhvilluar ndeshjet e para të fazës së eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve. Analistat e futbollit kan
Tri klubet gjigande që i bën presion UEFA-s për të dënuar City-n Manchester City është tejet e zemëruar ndaj disa skuadrave evropiane që thuhet se kanë bërë presion në UEFA për ta dënua
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig Dayot Upamecano është një nga lojtarët e rinj më të kërkuar në merkato, sa i përket repartit të mbrojtjes. Lojtari i Lei
Jo vetëm Interi, edhe dy gjigandë anglezë po ndjekin nga afër Kumbullën Vetëm 19 vjec por është nga mbrojtësit më të mirë në Serie A dhe më gjerë. Marash Kumbulla ka fituar vëmendjen e skua
Ylli i Kosovës transferohet te gjigandët kroat Ylli i kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, do të bëjë një hap të madh në karrierën e tij. Tashmë anëtari i Lokomot
Kërkohet nga gjigandët e Premier League, Licester gati të "blindojë" Meddison Drejtuesit e Leicester City-t janë të shqetësuar për zërat e merkatos rreth talentit James Maddison, i cili shihet si ka
Juventusi në "luftë" me gjigandët europianë për yllin italian Mediumet italiane kanë zbuluar se Juventusi është futur në garë për ta transferuar yllin e ri të Brescias, Sandro Tonali
Një tjetër futbollist largohet nga Milani, i thotë "PO" gjigandit turk Milani ka larguar një tjetër futbollist. Ricardo Rodriguez i ka thënë "po" transferimit te Fenerbahce për 4 mln euro
Napoli refuzon mega-ofertën e Realit për gjigandin e mbrojtjes Kalidou Koulibaly është njëri ndër mbrojtësit më të kërkuar në Evropë shkaku i paraqitjeve të tij me Napolin. Mirëpo, pi
Arsenal dhe Milan synojnë gjigandin e Bayern Munchen Arsenali tani ka konkurrencë nga Milani në garën për transferimin e mbrojtësit të palumtur në Bayern Munich, Jerome Boat
Ylli i Romës do të vëzhgohet nga afër nga dy gjigandë anglezë ndeshjen e sotme Roma-Juventus është kryendeshja e mbrëmjes së sotme në Serie A. Dueli që zhvillohet në “Olimpico” është tepër interesant
Reali kalon në epërsi ndaj Getafes (VIDEO) Real Madridi është duke luajtuar një transfertë të vështirë ndaj Getafe. Madrilën arritën të kalojnë në epërsi në mi
Ylli i Kombëtares së Kosovës pranë kalimit te gjigandi turk Galatasaray është duke e vëzhguar mesfushorin e Kosovës, Idriz Vocën, dhe pritet t’i bëjë ofertë zyrtare Luzernit për tr
Demiral afër largimit nga Juventusit, gjigandët gjerman monitorojnë situatën Juventus prite të largoj disa lojtar në merkaton e janarit. Pas largimit të Mario Madzukic dhe me Emre Can që është shum
Ylli i Napolit në radarin e gjigandëve europianë Fabian Ruiz mund ta vazhdojë karrierën në kampionatin spanjoll. Pas Real Madridit, që e konsideron 23-vjeçarin një pr
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav