999 rezultate për

gjigand

Në Itali e bëjnë të sigurtë, Hysaj do firmosë me gjigandët e Serisë A Elseid Hysaj është pranë Romës. Janë përfolur shumë skuadra për mbrojtësin kuqezi, por me sa duket destinacioni i tij do
Gjigandët italianë hyjnë në garë për Hysajn Roma është duke shtuar përpjekjet për të nënshkruar me mbrojtësin e Napolit, Elseid Hysaj. Por, klubi romak së pari d
E kryer, James Rodriguez pranë firmës më gjigandët e Serisë A Napoli është në fazën përfundimtare të transferimit për James Rodriguez. Drejtusi sportiv i Napolit Cristiano Giuntol
Protesta e 10 kombëtare, Berisha në Facebook: Po vjen cunami gjigand dhe tmerrues Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës së bashkuar, e cila është planifikuar për t’u
E BUJSHME/ Merr fund telenovela, Muriqi firmos me gjigandët e Stambollit (FOTO LAJM) Vedat Muriqi mund të quhet lojtari më i ri i Fenerbahce. Kosovari ka arritur akordin me gjigandët e Stambollit dhe se sh
"Muriqi kërkon të luajë në Ligën e Kampioneve me gjigandët turk" Ende vijon pritja e transferimit të Vedat Muriqit te Galatasaray. Kjo po ndodh për arsye se ekipi i sulmuesit kosovar
Shkodran Mustafi pranë transfermit të gjigandët e Stambollit Shkodran Mustafi është shumë pranë largimit nga skuadra e Arsenalit. Mbrojtësi me orgjinë kosovare përfundoi një nga
E kryer, Muriqi te gjigandët turk Vedat Muriqi do të hedhë hapin gjigant drejt klubit të Galatasaray. Pas një negocimi të gjatë mes klubit të madh turk dh
Gjigandi turk vihet pas yllit të Partizanit (FOTO LAJM) Esat Mala ende nuk ka rinovuar me Partizanin, por është ende nën kontratë dhe çdo klub që e dëshiron duhet të paguajë pë
Berisha para protestës së opozitës: Ora e supergjigandit po afron (FOTO LAJM) Në prag të protestës së opizitës diten e sotme, ish-kryeministri Sali Berisha ka motivuar protestuesit përmes një postim
Befasuese, thatësira nxjerr në breg peshqit gjigandë (FOTO LAJM) Me dhjetëra gjigantë kanë mbetur në tokë të thatë dhe kanë ngordhur, për shkak të thatësirës. Peshqit-mace që arrijnë
Gjigandët spanjoll kërkojnë me ngulm David Neres "Los Colchoneros" përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra e tyre.
Shfaqet balena gjigande në brigjet e Kalifornisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në një nga brigjet e Kalifornisë është fotografuar një balenë e përmasave gjigande. Këto pamje janë
Pretendoi se kompania gjigande e orëve i kishte kërkuar bashkëpunim, Gjuzi ngelet me gisht në gojë Deputeti Kujtim Gjuzi mbrëmjen e djeshme ka folur për orën "Atlantik" që ai mban në dorë dhe e vendos vetëm për raste të
Shkon me dhimbje veshi, mjekët i gjejnë gjallesën e frikshme në vesh Një i ri kinez kishte kohë që kishte dhimbje veshi dhe shkoi të vizitohej te mjeku. Por surpriza që gjeti 19-vjeçari
Besojini se janë të vërteta, njihuni me perimet gjigande (FOTO LAJM) Gjithmonë natyra bën çudira dhe prodhon fenomene të çuditshme, në të cilat ndonjëherë ka ndikim edhe dora njerëzore.
Një natë brenda patates gjigande (FOTO LAJM) Kjo ëndërr tani mund të bëhet realitet, pasi mund të kaloni një natë në hotelin ‘Big Idaho Potato’. Patatja e madhe p
Anakonda gjigande bllokon autostradën, të gjithë dalin nga makinat (VIDEO) Dje, Italo Nascimento Fernandes dhe gruaja e tij ishin duke udhëtuar afër shtëpisë së tyre në Brazil kur vërejtën diçka
E frikshme, gjarpri gjigand në çatinë e shtëpisë (VIDEO) Një moment frike është kapur nga kamerat në Amerikë. Një gjarpër gjigant është parë në një shtëpi në një fshat të Kolora
Reali i vendosur për tu divorcuar nga Bale, 2 gjigandë Europian janë gati të nënshkruajnë me të Media sportive spanjolle "AS" ka sqaruar në versionin e saj online se drejtuesit e Real Madrid do të lehtësojnë maksimal