999 rezultate për

gjici

Gjici i vendos ultimatum klubit: Dua 3 fitore radhazi Dy humbje radhazi kanë “trazuar” jo pak kampin verilindor. Edhe pse skuadra ka grumbulluar 13 pikë në 8 ndeshje kampiona
Fitorja ndaj Teutës, Gjici shpërblen skuadrën Kapiteni Ylli Shameti i dëmtuar, e njëjta gjë edhe me titullarin tjetër, Simon Rrumbullaku, por tersi vijoi gjatë lojës
Policia jashtë stadiumit/ Thirrjes së Gjicit për bojkot, i bashkohet një tjetër president Ligji i ri i sportit, miratuar nga Parlamenti në Shqipëri, bëri që ndeshjet e Kategorisë Superiore të startojnë me një r
Gjici: Pacult na la me probleme, Zoti ishte me Kukësin Safet Gjici është në delir. Ka vuajtur shumë në tribunë gjatë ndeshjes së djeshme, por gjithsesi, presidenti i Kukësit t
Gjici hap ‘thesin’, kjo është premio që u jep lojtarëve pas kualifikimit në Champions Kukësi siguroi një kualifikim historik në përballjen ndaj Valetës. Goli i Dzarias në minutën e 84-t bëri që verilindorët
Shkarkimi i Pacultit, flet Gjici: Të vërtetën do ta merrni vesh nesër Presidenti i Kukësit, Safet Gjici është duke i dhënë duart trajnerit Peter Pacult. Pas përplasjeve që kanë pasur gja
E bujshme / Peter Pacult thuajse i shkarkuar pas përplasjes me Gjicin Peter Pacult është thuajse i larguar nga Kukësi. Mësohet se pas një përplasjeje që ka pasur me presidentiin Safet Gjici,
Reagimi i Gjicit sapo mëson shortin: Shumë mirë, e kalojmë! Ditwn e sotme u hodh në Nion të Zvicrës shorti i turit të parë eliminator të Champions League. Pas përjashtimit të Sk
Gjici ngushëllon Takajn: Nuk kënaqem me dënimin me Skënderbeut Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, nuk është aspak i kënaqur me vendimin që CAS ka dhënë dje, duke lënë jashtë Champions
Gjici: Abazaj do të luante për Kukësin, fajin e ka Gjoka që e largoi Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, komentoi fitoren e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, si dhe foli për shumë tema të tj
Gjici u bën presion lojtarëve për rrogat Në futboll mund të humbasësh, barazosh apo fitosh por jo gjithmonë të del ajo që ti parashikon në fillim të lojës. Futbo
Ish-kandidati për deputet i PS-së habit me deklaratën: Taksë e lartë se ka pak makina Ish-kandidati i Ps-së për deputet në Qarkun e Kukësit Safet Gjici i ftuar në Opinion ka komentuar protestën e banorëve
Gjici: Pacult nuk më lejon të hyjë në dhomat e zhveshjes I ftuar në emisionin Fair Play të Enkeleda Zekos, në News 24, presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka komentuar edhe lëviz
Gjici flet për dënimin e Skënderbeut dhe stadiumin e ri Presidenti i Kukësit, Safet Gjici në një intervistë është shprehur rreth dënimit të Skëndërbeut se ky nuk është një lajm
E FUNDIT / Gjici flet për trajnerin serb, por ky i fundit akoma nuk ka firmosur zgjidhjen e kontratës Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, në prezantimin e trajnerit të ri, Peter Pakult, ndër të tjera komentoi edhe divorcin
Ja çfarë tha Gjici dhe trajneri i ri i Kukësit gjatë prezantimit Kukësi prezantoi zyrtarisht Peter Pacult për stolin. Austriaku, me një të kaluar te Munchen 1860, Dynamo Dresden, Rapid
Gjici zgjedh pasuesin e Milinkoviçit Presidenti i Kukësit, Sfate Gjici nuk ka humbur shumë kohë për të gjetur pasuesin e Mladen Milinkovicit, i larguar në fu
Shtohet lista e të dënuarve nga Gjici, i radhës trajneri Milinkoviç 4 takime pa fitore në “Zerqir Ymeri”, 25 pikë në 16 takime dhe vetëm vendi i 4-t në kampionat, ka bërë që trajneri serb
Vijnë kurbanet e para tek Kukësi Humbja me Luftëtarin nuk kalon pa pasoja në klubin e Kukësit ku nis vala e parë e tërmetit në radhët e kampionëve. Pak d
Kukësi ndalet në fushë, por jo në merkato Pas nënshkrimeve me tre mesfushorë si Filip Osman, Albi Dosti dhe Maldin Ymeraj, Kukësi pritet të konkretizojë edhe afri