999 rezultate për

gjici

Gjici: Kukësi është ndërtuar për kampion Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, mendon se për të folur për titullin kampion do të duhet të pritet gjysma e k
Zbuloni pse Safet Gjici i hoqi titullin Veton Surroit: Çfarë nderi i qarkut është ky? (VIDEO) "Duhet ta heqim sot, t’ja heqim sot, të shkojë të na çojë në gjykatë po të dojë..." Ditën e sotme këshilli i Qarkut t
Rama i kritikoi publikisht, Gjici: Kërkojmë ndjesë! Pas reagimit të ashpër të kryeministrit Rama për heqjen e titullit "Qytetar Nderi" të publicistit Veton Surroi, ka reagu
Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
"Kokëdhima s'ka hyrë në Superiore! Siç futet, ashtu del", Gjici: Largimi i Nexhipit? Mua më lusin aman të rri Presidenti i Nderit të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fax Sport”. Në intervistën
Gjici dhe Duka inspektojnë punimet në stadiumin e ri të Kukësit (VIDEO) Presidenti i nderit të Kukësit, Safet Gjici, ndoqi punimet në stadiumin e ri të verilindorëve së bashku me kreun e FSHF-
Berisha nxjerr videon: Si Sefet Gjici i "bërtet" në rrugë të moshuarit (VIDEO) Në një kohë ku pandemia e COVID-19 ka pushtuar botën, Shqipëria ka aplikuar karantinën, duke lënë në izolim të moshuarit
"Në Shqipëri vendosin bosat dhe jo trajnerët", rrëfimi befasues i Tovërlanit: Si më kërkoi Gjici që të dilja kampion 12 pikë larg Skënderbeut Afrim Torvëlani është një nga trajnerët më të suksesshëm në Kosovë, ku ka arritur të fitojqë 4 tituj kampionë, 3 herë me
Gjici: S’ka paga për lojtarët, sezoni duhet të mbyllet në fushë Safet Gjici është një nga presidentët më korrketë për sa i përket pagesave të lojtarëve, por duket se edhe ai “ka ngecur
Safet Gjici u jep lajmin e mirë kuksianëve: Shtyjmë me 2 muaj taksat ndaj biznesit të vogël Biznesi i vogël është drejt një rënie të theksuar ndërsa 70% e tij është mbyllur për shkak të masave që janë marrë për k
Skënder Gega flet për ofertën e Kukësit, ka një mesazh për gjithë trajnerët Skënder Gega është një emër shumë i dashur për tifozët e Partizanit. 56-vjeçari nga Tropoja udhëhoqi “demat” drejt ti
Shkarkoi Duron, Gjici tregon arsyen Safet Gjici ka folur pas largimit të Shpëtim Duros nga Kukësi. Presidenti i Kukësit e konsideron lëvizjen e duhur, për s
"Nuk jam më pjesë e strukturave të Kukësit", Gjici deklaron tërheqjen: Bashkia nuk ka shpenzuar asnjë lek për klubin Safet Gjici, ka befasuar me vendimin e fundit, teksa ka deklaruar se është tërhequr nga strukturat drejtuese të Kukësit,
Abazaj: Gjici nuk na ka shqetësuar, gjithçka po shkon OK Sulmuesi i Kukësit, Kristal Abazaj, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”. Abazaj ka qenë një ndë
Gjici tregon kur do të jetë gati stadiumi i ri i Kukësit Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, njëherazi edhe kryetar i bashkisë Kukës, ishte i pranishëm ditën e sotme duke inspekt
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Andi Lila hidhet në sulm: Ju tregoj se si më duket Gjici Andi Lila është tashmë zyrtarisht një futbollist i Tiranës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare u prezantua para tifozëv
Andi Lila i përgjigjet sërish Erion Braçes: Stadiumet ia kishe borxh këtij kombi, ne nuk kemi frikë si ti nga UEFA Andi Lila ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Erion Braçes, teksa ky i fundit ironizoi kërkesën e ish-futbollistit të K
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri
Gjici në Kukës: Ishte garë e fortë, s'ka festë, duhet t'i përvishemi punës (VIDEO) 5 kuti nga fundi, Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në Kukës përballë Abedin Orucit. Në një prononcim për