999 rezultate për

gjici

Gjici tregon kur do të jetë gati stadiumi i ri i Kukësit Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, njëherazi edhe kryetar i bashkisë Kukës, ishte i pranishëm ditën e sotme duke inspekt
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Andi Lila hidhet në sulm: Ju tregoj se si më duket Gjici Andi Lila është tashmë zyrtarisht një futbollist i Tiranës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare u prezantua para tifozëv
Andi Lila i përgjigjet sërish Erion Braçes: Stadiumet ia kishe borxh këtij kombi, ne nuk kemi frikë si ti nga UEFA Andi Lila ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Erion Braçes, teksa ky i fundit ironizoi kërkesën e ish-futbollistit të K
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri
Gjici në Kukës: Ishte garë e fortë, s'ka festë, duhet t'i përvishemi punës (VIDEO) 5 kuti nga fundi, Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në Kukës përballë Abedin Orucit. Në një prononcim për
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
Gjoka: Deri tani jemi në rrugën e mbarë Kukësi fitoi 2-1 ndaj Skënderbeut në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Kualifikimi mbetet për t'u zgj
Gjici ironizon Partizanin: Me këtë ekip që ka nuk është as për vendin e katërt Safet Gjici, edhe pse Kukësi i tij ka dhjetë pikë më pak se Partizani, sërish ngacmon. Fillimisht përmendi gjunjët dhe d
Zyrtare, Kukësi rikthen në stol trajnerin që e nxori kampion Vetëm pak orë pasi njoftoi shkarkimin e trajnerit Ramazan Ndreu, si përgjegjës për humbjen 2-1 me përmbysje ndaj Kastrio
Gjici nuk duron më, merr vendimin ekstrem ndaj Ndreut pas humbjes Trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, e mori skuadrën verilindore në një moment mjaft të keq, sepse në dy ndeshje ka ardhur
Rama sfidon në Kukës me Safet Gjicin Kryeministri Edi Rama zyrtarizoi kandidaturën e Safet Gjicit për bashkinë e Kukësit gjatë takimit të sotëm në qytetin ve
101 milion euro policëve të Gjicit dhe Ndreut, por mjekët rrihen sërish: PD nxjerr shifrat Duke iu përgjigjur deklaratës së sotme të kryeministrit Rama se edhe nëse hanë ndonjë grusht, mjekët duhet të durojnë, i
Kryetari i PD-së Mat, tender për Safet Gjicin (FOTO LAJM) Drejtor i Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizime të Matit është kryetari i PD-së për këtë qark, Arjan Lika dhe ky i fundit
"Kryetari i PS-së në Burrel i jep tender pa garë Safet Gjicit" (FOTO LAJM) Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa ka publikuar sot një denoncim të fortë, ku thotë se firma e Safet Gjicit ka marrë pa garë t
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
Nuk po ndërtohet stadiumi i ri, reagon Gjici: Po e pengon pushteti lokal (FOTO LAJM) Presidenti i Kukësit Safet Gjici, në një postim pak minuta më parë në rrjetin social "Facebook" ka parashtruar një qëndr
Gjici merr vendimin për trajnerin, ultimatum skuadrës Armando Cungu do të vijojë të jetë trajner i Kukësit. Edhe pse u fol për një krisje me presidentin dhe teknikut shkodran
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Gjici: Duam të fitojmë titullin Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, e sheh skuadrën e tij pretendente për të fituar titullin, paçka se për momentin Parti