999 rezultate për

gjetura

I pastrehu dorëzon në polici paratë e gjetura , qytetarët mahnisin me veprimin e tyre Shumë qytetarë janë mahnitur me sjelljen e një të pastrehu. Ai i kishte gjetur 2400 dollarë në rrugë dhe menjëherë ki
Flet mjekësia ligjore: Organet e gjetura në Lepenc u përkasin kafshëve Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore Arsim Gërxhaliu ka folur rreth organeve të gjetura sot në Lepenc, teksa po kë
Haradinaj harron sjelljen kur ishte në opozitë, u lutet deputetëve për demarkacionin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është përgjigjur deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli në lidhje me dema
Izet Haxhia kërcënon Berishën me bisedat e gjetura në telefonin e Azem Hajdarit Izet Haxhia pret të ekstradohet në Shqipëri pas vendimit të Gjykatës së Lartë të Turqisë. Në një intervistë për "Dita",
I ktheu 6 mijë dollarët e gjetura pronares, flet shqiptari nga Australia Adem Gashi është një ndër shqiptarët më shembull në botë. Kjo për shkak të veprimit të tij në Australi ku pasi gjeti
Analistët: Demarkacioni do t’i shërbejë Haradinajt për kauzën e tij Analistët vlerësojnë se të gjeturat e Komisionit për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror tregojnë se çështja
Këto janë të gjeturat e komisionit për demarkacionin Kryesuesi i Komisionit për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit shtetëror, Shpejtim Bulliqi ka thënë se raporti i ish ko
Prova të reja për Orest Sotën, zbulohet për çfarë do të përdoreshin lekët e gjetura Ndalimi i biznesmenit Orest Sota dhe kapja e tij me 863 mijë euro dhe dy patentat e Tahirt, shkaktoi shumë diskutime dhe
Asnjë datë konkrete për prezantimin e të gjeturave për demarkacionin Kryetari i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Shpejtim Bulliqi ka folur lidhur me
Denoncimi tronditës: 800 mijë eurot e gjetura në makinën e biznesmenit, janë të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar sërish situatën e krijuar pas ndalimit të biznesmenit Orest Sota, në makinën
Një nga patentat e gjetura në makinën e biznesmenit i përket bashkëshortes së Tahirit Pas ndalimit të bisnesmenit 25 vjecarit dhe gjetjes së 800 mijë eurove në makinë dhe disa patentave të ish ministrit Tah
Pamje të rënda, zbulohen viktimat që vrau dhe hëngri "çifti kanibal" (FOTO LAJM) Fotot e gjetura në telefonin celular të një punëtori ndërtimi çuan në arrestimin e një çifti kanibal në Krasnodar në Rus
Prezantohen të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara” Agjencia për Barazi Gjinore do të prezantojë të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara”. Ky hulumtim është
Vrasja e Artan Cukut, mbeten mister dy gëzhojat e gjetura në vendin e ngjarjes Policia e Tiranës la të lirë vëllezërit e Agim Dakes, të shoqëruar pas vrasjes së ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, A
Të kujt janë kafkat e gjetura në shpellën "Dardha" në Kërçovë? Vazhdojnë ende hetimet për mbetjet mortore të gjetura në shpellën "Dardhë" afër Kërçovës. Ndërkohë ekpertët po merre
Kufomat e gjetura në Tropojë, mashkulli dyshohet se kërkohej për vrasje Një ndër viktimat e gjetur të vdekur në një bunker në Tropojë, dyshojhet se është Agim Madani, i shumëkërkuari në Shqipë
Selimi: UÇK-ja s'ka lidhje me krimin Rexhep Selimi nga Vetëvendosje thotë se Ushtria Çlirimtare e Kosovës duhet trajtuar me kujdes dhe se kurrë nuk është pëf
Operacion për armët e municionet e gjetura të groposura në Fushë Kosovë Njësia për Eleminimin e Mjeteve të Pashperthyera (EOD) e Kompanisë së Deminimit të FSK-së ka ndërhyrë në rrugën “Dardani
Prishtina kërkon protokoll të ri për dorëzimin e mbetjeve mortore Nesër fillon formalisht dita e parë e punës në varrezën masive në Rudnicë të Rashkës. Ndërsa sot sipas kryeprokurori
Gjermani, zbulohen veprat e artit të vjedhura nga nazistët (FOTO-LAJM) Më shumë se 1500 vepra arti, të cilat ishin pjesë e thesarit artistik të grabitur gjatë Luftës së II Botërore nga nazist