999 rezultate për

gjetur

Elis Bakaj shënon super gol ndaj Korabit (VIDEO) Korbai -Vllaznia për momentin është në shifrat 0-1 për miqtë. Dibranët e shohin veten në disavantazh që në minutën e 17-
Ish-trafikanti shqiptar gjen portofolin plot e euro, veprimi i tij mahnit italianët Burgu duket se e ka bërë një qytetar më të mirë një shqiptar në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se një shqiptar
Gruaja vrau burrin dhe më pas veten, vëllai i viktimës: Më thanë të vij t’i marr por … Mesnatën e kaluar një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku pas një zenke mes çiftit të martuar dhe me 2 fëmijë, kan
EMRAT/ Krim tragjik në Pogradec, gruaja vret burrin më pas edhe veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e djeshme ku një çift në Pogradec pas një konflikti fizik kanë përfunduar të dy
LAJMI I FUNDIT/ Gjendet të vdekur burrë dhe grua në një kasolle në Pogradec Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku ditën e sotme rreth orës 00:10 është njoftuar se në fshatin Velçan në Pogr
Arrestohet lushnjari në Kakavijë, kishte mbyshur xhepat me hashash Policia kufitare në Kakavijë ka vënë në pranga një të ri nga Lushnja pasi gjatë kontrollit i është gjetur hashash në xhe
DETAJE/ Pogradec, 37-vjeçari i gjetur i vdekur mund të jetë hedhur nga pallati Mëngjesin e sotëm në Pogradec është është gjetur i vdekur një 37-vjeçar në lagjen nr 5. Mësohet se trupi i pajetë i t
Gjendet i pajetë në rrugë një emigrant në Pogradec, plagë në kokë e trup Policia e Pogradecit bën me dije se është gjetur trupi i një 37-vjeçari në lagjen numër 5 të qytetit të Pogradecit. B
U mbyt në lumin Fan, gjendet pas 1 jave trupi i 54-vjeçarit Në trup i pajetë është gjetur në lumin Fan të Mirditës nga banorët, të cilët njoftuan edhe policinë. Nga hetimet para
Gjendet në një kanal kufoma e dekompozuar e një mashkulli në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është gjetur një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët në fshatin Drogac të Postribës. Burime
Vazhdojnë gërmimet në Durrës, arkeologu: Ja çfarë kemi gjetur Arkeologu Eduart Shehi që po monitoron gërmimet në sheshin Veliera në Durrës mohon të ketë dalë një dritë një helmetë il
EMRAT/ Fier, i riu vret me pistoletë të dashurën dhe më pas veten, Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Fier ku dy të rinj janë gjetur të vdekur në makinë. Mësohet se kemi të
Interi lëviz në merkato, gjen sulmuesin për vitin e ardhshëm Interi e ka gjetur sulmuesin për sezonin e ardhshëm: Luis Muriel. Zikaltrit falë drejtorit të tyre Piero Ausiolio kanë s
Arrestohen në flagrancë dy të rinj në Tiranë, u sekuestrohet 2 kg kanabis Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas dhe ka shpallur në kërkim një të tretë pasi u është gjetur dhe sekuestrua
City e ka gjetur zëvendësuesin e Agueros Manchester City po mendon për të gjetur zëvendësuesin e Sergio Agueros në rast largimi të argjentinasit në fund të sezon
HORROR / Gruaja fshehu gjashtë foshnje të vdekura në dollap (FOTO LAJM) Andrea Giesbrecht është dënuar nga gjykata kanadeze pasi është shpallur fajtore për vrasjen e gjashtë fëmijëve të saj, n
Transformimi i vogëlushit fotoja e të cilit bëri xhiron e botës (FOTO LAJM) Një fëmijë i uritur i cili u braktis nga prindërit e tij të cilët mendonin se ai ishte një magjistar është fotografuar s
Shkencëtarët zbulojnë kontinentin e humbur (FOTO LAJM) Shkencëtarët nga Universiteti i “Witwatersrand” pretendojnë se kanë gjetur mbetjet e një “kontinenti të humbur” nën ishu
Parandalohet tragjedia, dy të rinjtë zbulojnë në kohë eksplozivin në makinë Policia e Tiranës bën me dije se ditën e sotme në makinën e dy personave të cilët po udhëtonin nga Tirana drejt Pukës ës
Pendarov: Evropa kërkon koalicion të zgjeruar për të gjetur zgjidhje me Greqinë Kërkesa e Evropaën për koalicion të zgjeruar në Maqedoni, është për të zgjidhur një nga çështjet më kryesore sikurse ësh
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.