999 rezultate për

gjetur

Thaçi: Çështja e të pagjeturëve të mos politizohet (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha sot se është e papranueshme që edhe 18 vjet pas përfundimit të luftës nuk është
Tmerr në Bërzhitë, vajza adoleshente bie në koma në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Bërzhitë. Mësohet se vajza adoleshente është gjetur nga nëna e saj pa n
Po përgatitej për grabitje në Tiranë, arrestohet vlonjati i dënuar me 10 vite burg Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një 23-vjeçarin Athanas Xhuveli, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, që
Tmerrohen familjarët në Fier, gjejnë 41-vjeçarin të vetëvarur në kasolle Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Marinëz të Fierit, ku familjarët kanë gjetur një 41-vjeçar të vetëvarur në kasollen p
Gjendet i pajetë në bahçen e shtëpisë 56-vjeçari në Gjirokastër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Memaliaj të Gjirokastrës, pasi një 56 –vjeçar është gjetur i pajetë n
Gjen portofolin me para të italianit, sarandioti mahnit me veprimin e tij (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur qytetar të ndryshëm kanë gjetur portofol të humbur dhe i kanë dorëzuar ato tek pronarët e t
Më mirë të rrijë në stolin e Barcelonës apo të transferohet ke ky ekip Gomesi? Andre Gomes ështët nën vëzhgimin e ekipit anglez të West Ham. Përfaqësuesit e klubit do të takohen me agjentin 24-v
Shpëtoi për një muaj në mal duke ngrënë fruta dhe kërpudha (FOTO LAJM) Lisa Theris që ishte ndjekur nga dy plaçkitës derisa po voziste në Alabama të Shteteve të Bashkuara, ka ikur nga vetura
SPECIALE/ Barcelona ka shpenzuar 120 milionë euro, por sërisht nuk e ka gjetur një "Xavi" Ishte më 21 maj 2015 kur Xavi Hernandez njoftoi se po largohet nga Barcelona pas 17 sezoneve, por që nga ajo datë klubi
Edhe në mes të Tajlandës, Turi di si të jetë romantik (FOTO LAJM) Turi mesa duket edhe pse tashmë është martuar me vajzën që do, akoma nuk ndalon së suprizuari atë. Aq shumë e do ai d
S'mjaftojnë hajdutët shqiptarë, ukrainasi bën "kërdinë" në Sarandë Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi akuzohet për vjedhje. Policia bën me dije se 43-vjeçari pasi u ka vjedhur p
Mendohet se është gjetur shtëpia e apostujve të Jezusit Arkeologët në Izrael besojnë se kanë gjetur qytetin e humbur romak të Julias, që sipas traditës ishte shtëpia e tre apos
Struganët: Ujë kanë gjetur edhe në Mars, ne ende nuk kemi (VIDEO) “Ujë kanë gjetur edhe në Mars, ndërsa ne ende nuk kemi”. Me këtë moto qindra Strugan sot protestuan para selisë së Ndërm
Zhdukur prej dy ditësh, policia gjen dy fëmijët në Bllok Janë gjetur dy fëmijët e humbur prej dy ditësh në Tiranë. policia bën me dije se fëmijët janë gjetur në rrugët e Bllokut
U raportua i humbur, e dhimbshme ajo që i ka ndodhur këtij 31 vjeçari nga Vushtria Policia e Kosovës ka gjetur pas disa orësh që ishte raportuar i humbur trupin e pajetë të një personi në lumin Sutnica n
E FUNDIT/ Gjendet i vdekur një burrë në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Mësohet se një burrë është gjendur pa jetë në mes të rrugës në Tiranë. P
Juventus parkohet para Realit për ta gjetur një mesfushor Për italianët e Juventusit, beteja për gjetjen e një mesfushori mbetet ende e ndezur. Skuadra e drejtuar nga Alegri ësht
Haradinaj se ka mendjen te numrat, ja ku ndodhet (FOTO) Lideri i AAK-së i nominuar për kryeministër nga koaliconi PAN ka gjetur kohë për pushim në ditën e sotme. Indeksonli
Interpol: Këta janë emrat e 173 ekstremistëve të ISIS, të gatshëm të sulmojnë Evropën Një dosje me emrat e 173 pjesëtarëve të ashtuquajturit “Shteti Islamik” është gjetur në një vend të fshehët në Mosul.
Gjendet i mbytur djali 14-vjeçari i zhdukur në Shkodër Është gjetur i mbytur 14 vjeçari që ishte zhdukur pa gjurmë në Shkodër prej datës 31 korrik. Policia bën me dije se