999 rezultate për

gjetjen

Mbi 100 ditë i humbur, thirrje dëshpëruese nga Dibra për gjetjen e 18 vjeçarit Prej më shumë se 3 muaj një djalë vetëm 18 vjec rezulton i zhdukur në Dibër. Familja nuk i ka humbur shpresat për të
Zhduket në mënyrë misterioze 2 vjeçari, familjarët apel për ndihmë Vogëlushi që shihni në foto është Tian Krasniqi, vetëm dy vjeç e gjysmë nga Tërpeza e Malishevës, dhe ka humbur që nga p
Erdogan njofton gjetjen e një sasie të madhe gazi në detin e Zi Presidenti i Turqisë Reçep Tayyib Erdogan iu drejtua sot popullit turk duke dhënë lajmin se kanë zbuluar sasi të mëdha g
Një tjetër shtet njofton gjetjen e vaksinës kundër koronavirusit Kuba lajmëron nisjen gjatë javës që vjen të testeve klinike, sa i takon vaksinës që pretendon se ka zbuluar kundër koron
I humbur prej ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit Një 42-vjeçar nga Gjirokastra ka vënë në alarm familjarët e tij pasi prej disa ditësh nuk ka asnjë kontakt me ta. Den
Zhduket pa lënë gjurmë 11 vjeçari në Tiranë Një fëmijë 11-vjeçar, i identifikuar me inicialet R.D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës s
Kuksianët bëjnë gjetjen gjeniale për mbjelljen e kanabisit, por droni i nxjerr zbuluar (VIDEO) Kuksianët kanë vendosur të punojnë malet e thella të zonës për t'i kthyer në ferma kanabisi. Një e tillë është zbulua
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Kërkohej prej ditësh, gjendet i mbytur 64-vjeçari në Dibër Trupi i një 64 vjeçari është nxjerrë i pajetë sot në vendin e quajtur "Ura e Reçit". Grupet e kërkimit të Policisë së
Mertens këshillohet me Lukakun, kërkon banesë në Milano Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens, raportohet se i ka kërkuar këshilla Romelu Lukakut për gjetjen e një banese të re në
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Aksion nga ajri, e moshuara ngre në këmbë një skuadër të tërë për gjetjen e saj (FOTO LAJM) Policia e Gjirokastrës ka arritur të gjejë një të moshuar e cila ishte zhdukur. Sipas policisë, 74 vjeçarja kishte pr
Hetimet për ndërtimet: Policia sfidë për gjetjen e 9 personave Sfida e Policia e Shtetit pas tërmetit të 26 nëntorit është gjetja e 9 personave të tjerë të cilët dyshohen si përgjegjë
Nëna e Bleona Matës dyshon te ish-bashkëshorti për zhdukjen e vajzës Nëna e Bleona Matës vijon me thirrjet e saj të dëshpëruara për të gjetur të bijën. E zhdukur që në maj të vitit 2010,
Flet e ëma e Bleona Matës: Kam humbur besimin te shteti E ëma e Bleona Matës nga Kukësi, vajzës së zhdukur në maj të vitit 2010 thotë se i ka humbur të gjitha shpresat nga str
10 milion dollarë për gjetjen e tyre, kush janë dy kokat që po kërkon Amerika (FOTO LAJM) Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi një shpërblim prej 10 milionë dollarësh për ata që ofrojnë informacione rreth dy
I humbur prej 40 ditësh, kërkohet ndihma e qytetarëve për gjetjen e një personi Prej 40 ditësh, një 60-vjeçar nga Bulqiza rezulton i humbur, dhe familjarët nuk kanë asnjë kontakt me të. Ata kanë kë
Zhduket një person, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij Që nga 28 tetori i këtij viti Musli Krasniqi nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia dhe deri sot në mbr
7300 qytetarë patën problem ta gjejnë vendvotimin, 317 të tjerë votuan me dokumente të skaduara Procesi i votimit në të gjithë vendin po vazhdon të vëzhgohet nga Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”. Deri tash,
Babai ofron para për gjetjen e djalit të zhdukur U bënë 6 muaj që kur u zhduk Arben Asllani (35 vjeçar) në Lagjen Shkup-Veri dhe policia ende pa asnjë epilog përfundimta