999 rezultate për

gjetja

Gjetja e trupave në Lepenc, flet kryeprokurori: Shkak ka qenë aksidenti rrugor Kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari ka konfirmuar edhe njëherë se trupi i pajetë i gjetur në lumin Lepenc, është i
Shekerinska: Jemi të fokusuar në zgjidhje Në këtë periudhë jemi të fokusuar në planin A, dhe kjo është gjetja e zgjidhjes, gjetja e mundësisë që t`i nisim bisedim
Kjo është gjetja e protestës së sotme (FOTO LAJM) Protestuesit janë nisur tashmë drejt Tiranë nga rrethe të ndryshme të vendit me autobusë apo makina personale, ndërsa ka
Gjetja e eshtrave të ushtarit grek në Tepelenë, arkeologu shqiptar akuzon për mashtrim Bëri bujë sot lajmi se në Dragot të Tepelenës u gjetën eshtrat e një ushtari grek të rënë gjatë luftes së dytë botërore.
Të gjithë presin të shikojnë Vllazninë e re, por Gjoka e nis me ekipin e dytë Me afrimet e rëndësishme në merkato, kompletimin e skuadrës në sulm me Sukajn, por edhe përforcimi i mbrojtjes kanë bërë
Rama mbron sërish Tahirin: Gjetja e patentave diku s'është faj Detaje te reja janë zbardhur nga takimi i Ramës me deputetët e komisionit të Ligjeve në Kryeministri. Pavarësisht se
Rita Ora pozon për "Shape": Si arrita format perfekte të trupit (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare kishte dyshime lidhur me trupin e saj, por sot ajo është krenare për format e saj.
Mustafa: Gjetja e mjetit dyshues në shtëpinë e Mehës, i papranueshëm Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa e ka cilësuar si të papranueshëm gjetjen e mjetit dyshues në shtëpinë e kryetarit të
SHËNIM/ Radioloja Nga Albeu.com Që prej ditës që filloi presioni aktiv i ndërkombëtarëve ndaj politikës së vendit për kalimin e Re
Gjetja e zgjidhjes së emrit Maqedonisë, duhet kyqur faktori shqiptar nga Albert Ramadani “Z. Gruevski po e shfrytëzon çështjen e emrit si vegël në politikat e brendshme. Problemi numër nj
Asgjesohet mbi 1 ton marijuanë në Lazarat (FOTO-LAJM) Update- Policia zbardh detaje lidhur me arrestimin e shtetasit Abas Avdulla Birbili, vjeç 61, pasi gjatë kontrollit të u
Daçiç flet për varrezën masive në Rashkë Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq njoftoi sot se është duke u zhvilluar nxjerrja e trupave nga varreza e gjetur në ven
Gjetja e vitit: Jastëk struci Kompania spanjolle Studio KG ka dizenjuar një jastëk i cili mund të përdoret për të fletur gjithkund, të cilin e kanë qu
Ende asnjë gjurmë nga Adnan Jashari Kanë kaluar gati dy vite që kur Diana Kastrati u vra në rrugë nga ish-burri i saj Adnan Jashari, i cili tashme ndodhet n
Gjetja e trupit të 11-vjeçarit, dështojnë edhe sot kërkimet në Sharrë Katër orë kërkime nga ana e policisë dhe ekspertëve janë mbyllur edhe sot pa sukses për gjetjen trupit të pajetë të 11-
Po mendohet gjetja e një zgjidhjeje Krerët politikë të vendit po mendojnë për gjetjen e një konsensusi, pas bllokadës që Lidhja Demokratike e Kosovës i bëri
Gjetja e kapitenit të anijes, pezullohen kërkimet Autoritete shqiptare kanë pezulluar kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të kapitenit të anijes cisterne ‘Edirne’ që
Gjetja e Bleona Matës, familjarët akuzojnë shtetin për neglizhencë Familjarët e Bleona Matës, fëmijës i cili humbi para 20 muajsh në afersi të fshatit Zapod kanë akuzuar shtetin se nuk ka
Gjetja e vendodhjes së një prone, gati sistemi GIS Për të gjetur më shpejt dhe në mënyrë të saktë vendodhjen e një zonë apo pronë dhe shumë vendodhje të tjera Ministria e
Zbulohet proteina universale për vaksinat Një proteinë kyçe që mund t’i hapë rrugën një vaksine universale kundër meningococcal B është sintetizuar nga disa kërku