999 rezultate për

gjeti

E paqartë ku i gjeti paratë për shtëpinë! Sa i pasur është Edi Rama? (FOTO LAJM) Edi Rama është prej tetë vitesh kryeministër i Shqipërisë dhe kërkon një mandat të tretë qeverisës në zgjedhjet parlamen
Haaland bën heroin, Dortmund pranë kualifikimit (VIDEO) Dortmund hodhi një hap të rëndësishëm për kualifikimin në çerekfinalet e Champions League, pasi ka triumfuar me shifrat
Pensionisti turk rrëfen miqësinë 37-vjeçare me mjellmën e tij Një miqësi e pazakontë midis një burri turk dhe një mjellme që ai shpëtoi ka zgjatur për dekada. Postari në pension R
Gjeti perlën me vlerë 350.000 dollarë, arrestohet peshkatari tajlandez (FOTO LAJM) Një peshkatarë që la pas varfërinë pasi gjeti perlën e rrallë portokalli që njihet me emrin Melo, është arrestuar. Pe
17-vjeçari gjen kuletën plot me para në rrugë por ia dorëzon pronarit Rast i rrallë dhe i adhurueshëm. Një djalosh nga Siena gjeti një qese plot me para dhe thirri policinë për t’ia kthyer p
Gruaja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit Detajet e reja për ngjarjen e rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme shqiptarët, duket se nuk po i vjen fundi. Marrëdhë
Kreu vetëvrasje? Kush është ushtari që gjeti vdekjen në Afganistan Një ushtar shqiptar i cili ishte me mision paqeruajtës në Herat të Afganistanit është gjetur i vdekur dhe dyshimet e par
Nga porta në portë, spanjolli bën Maradonën (VIDEO) Një gol për t’u mbajtur mend! Në Indi është një spanjoll që i ka befasuar të gjithë në përballjen Goa-Jamshedpur, që u m
Viti i Ri i gjeti prindër, Ledri dhe Sara ndajnë pamjet më të ëmbla nga nata e mbrëmshme (FOTO LAJM) Për herë të parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë pritur ndërrimin e viteve si prindër dhe padyshim kjo natë do jetë e pah
Lleshaj dha dorëheqjen? Kryemadhi: Rama kishte 10 muaj që nuk i fliste! "Rama gjeti momentin. Kishin 10 muaj që nuk flisnin..." Monika Kryemadhi iu është përgjigjur akuzave të mazhorancës n
Deklarata shokuese e mjekut: Maradonën e kanë vrarë, më parë tentuan t'a vrisnin me makinë Alfedo Kahe, i cili ka kuruar Diego Armando Maradonën për gati 30 vite, ka lëshuar deklaratën shokuese për legjendën arg
Vjehrri për nusen: Ajo mbante era kërmë, nga e gjeti atë budallaçkë Një baba i quajtur Dilaver ka ardhur tek “Shihemi në Gjyq” që transmetohet në Tv Klan, për t’i kërkuar llogari djalit të
Nuk gjeti ambientin që kishte lënë te Tottenham, Bale dëshiron rikthimin te Reali Ylli i Real Madridit, Gareth Bale dëshiron të rikthehet në klub në fundin e edicionit 2020/21 dhe të kompletojë vitin e
Detaje të reja nga eliminimi i 25 vjeçarit, çfarë i gjeti me vete policia Të tjera detaje bëhen me dije nga ana e policisë lidhur me operacionin ku ka mbetur i vrarë një i ri mes kryeqytetit.
Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, u zbulua romanca më e re e Rihannës me shokun e saj të ngushtë. Diva e muzikës u pa nën shoqërinë e A$
Milan me shumë mungesa kualifikohet në Europa League (VIDEO) Milani siguron kualifikimin në fazën tjetër të Europa League duke kaluar grupin pas një ndeshje që nisi si mos më keq me
Udinese i jep "leksion" Lazios, shënon tre herë në portën e Strakoshës (VIDEO) Udinese befason Lazion në “Olimpico”, pasi ia doli të triumfojë me rezultatin 1-3 dhe të marrë një 3-pikësh mjaft të rën
Çfarë po ndodh me Juven? Bllokohet nga skuadra e Inzaghit Juventusi nuk arrin dot të thyejë murin Benevento dhe në “Vigorito” nuk shkon më shumë se një barazim 1-1 ndaj skuadrës
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Kush ia vuri tritolin në shtëpi Talo Çelës? Policia gjeti eksploziv tjetër që nuk shpërtheu Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm ku në banesën e Talo Celës, në Katund të Ri, në Elb