999 rezultate për

gjeten

Sherri për drogën, shqiptari mbulon në gjak italianin Një shqiptar në Itali është shpallur në kërkim, pasi ka tentuar të vrasë një italian pas konfliktit për lëndë narkotike.
Shkencëtarët thonë se gjetën një mënyrë për t’i kthyer njerëzit 25 vite më parë Shkencëtarët izraelitë thonë se ata kanë arritur të përmbysin me sukses procesin biologjik të plakjes – duke përdorur ve
Tërmeti shkatërrimtar, adoleshenët u gjetën të përqafuar nën rrënoja Greqia dhe ishulli Samos kanë mbajtur dje zi për vdekjen e dy të rinjve, Aris, 17 vjeç dhe Claire, 15 vjeçe, të cilët i
U gjetën të pajetë përqafuar, historia e dhimbshme e dy të rinjve që tërmeti i mori jetën Detaje rrëqethëse dalin në dritë nga dy të rinjtë, që humbën tragjikisht jetën një ditë më parë nga tërmeti katastrofik
Dy minatorët dhe inxhinieri gjetën vdekjen në minierë, reagon Xhaçka Dita e sotme nisi me një lajm shumë të dhimbshëm për humbjen e jetës së dy minatorëve dhe një inxhinieri në minierën e S
Horror në Paraguaji, në kontenierin që vinte nga Serbia gjenden 7 kufoma të dekompozuara Trupat e dekompozuar në mnëyrë tragjike të shtatë personave të cilët mund të jenë strehuar aty, u gjetën të premten bre
E gjetën të vdekur në krevat, grerëza i merr jetën 39-vjeçares (FOTO LAJM) Një grerëz i ka marrë jetën një gruaje në Rusi, vetëm 39-vjeç. Ajo është 39-vjeçarja Alexandra Astavina, me profesion
Humb jetën tragjikisht 39 vjeçarja, grerëza ishte futur në lëngun e frutave Një ekologe e njohur ruse ka vdekur prej pickimit të një grerëze të fshehur në një kuti kartoni të lëngut të frutave.
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
DETAJET/ Pranë parcelës me kanabis, si u gjetën trupat e dy të rinjve që u vranë nga kushëriri Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku janë gjetur trupat e pajetë të Klement Pepaj dhe Vilson Cuta
I besuan Internetit, VIP-at shqiptarë që gjetën dashurinë e tyre online (FOTO LAJM) 1. Marina dhe Getoari janë njohur në Instagram. Ka qenë Geti ai që i ka shkruar i pari Marinës duke i kërkuar ta takonte
Bën të vetën hapësirën publike në plazh, procedohen penalisht 4 pronarë Zaptuan hapësirë publike ne plazh duke vendosur shezlongë pa leje, procedohen penalisht 4 pronarë subjektesh.Liqeni_i_Po
Shqiptari kapet në shtëpinë e barit, sa ishte paguar për ta ruajtur Shqiptarët dhe shtëpitë e barit tashmë prej disa kohësh janë kthyer në një problem për autoritetet në Angli. Këtë her
8 kilogramë të bardhë në sedilje, si u kapën dy shqiptarët Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane pasi janë kapur me 8 kg kokainë. Agjentët e policisë ngri
Gruaja dhe vajza e saj u gjetën të vdekura në Kombinat, del fotoja Zhaneta Josifi, 56-vjeç gjeti vdekjen bashkë me vajzën e saj në një apartament në Kombinat. Prej vitesh ajo ishte e v
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM) Aktori i “Twilight”, Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij, Natalie Adepoju kanë ndërruar jetë më 13 maj në shtëpinë e
Shitën yje për shifra rekord dhe nuk gjetën zëvendësuesit e duhur, ja 6 ekipet e mëdha që u shkatërruan një vit më pas Blerja e lojtarëve me shumë para nuk garanton gjithmonë një nënshkrim të suksesshëm. Klubet shpesh marrin vendime të
E pazakontë! Hajduti kapet mat lakuriq në dollap (FOTO LAJM) Ashley Bouen u arratis pasi tentoi të vidhte një dyqan cigaresh në Endon. Në këtë tentativë ai ishte edhe me një bash
U gjetën pa jetë, dy lezhjanët mund të jenë vrarë për hakmarrje nga krimet e 1997 (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Lezhë ku u gjetën të vrarë dy shtetas. Burime pranë grupit të he