999 rezultate për

gjeta

"Gjeta dritaren hapur", flet infermierja e të riut me COVID-19 që u vetëvra Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në spitalin Shefqet Ndroqi. Një pacient 29 vjeçar i infektuar me C
Kini kujdes kë njihni! Njerëzit e kësaj shenje horoskopi do të ju thyejnë zemrën Në horoskop mund të zbuloni edhe cila është shenja që ju “thyen” zemrën. Portali i njohur “zodiacmind.com” ka publik
"Kërkova dashuri por gjeta shumë më shumë", urimi special i Jonës për kunatën (FOTO LAJM) Mardhënia e Jona Spahiut me motrën e bashkëshortit tashmë është publike dhe shembull për tu ndjekur. Kunatat shkojnë
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Rrëfimi prekës i Sabri Fejzullahut: Kur u ktheva, e gjeta Prishtinën e shkretë Këngëtari Sabri Fejzullahu sot është nderuar me çmimin “Çelësi i Kryeqytetit” nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpe
"Gjeta gjëra të çuditshme në shtëpi", zbardhet dëshmia e burrit që ekzekutoi me thikë bashkëshorten Gjykata ka vendosur arrest me burg për Lulzim Cukun, i cili disa ditë më parë qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten e
Ironia e opozitës me ligjin anti- KÇK: Të besosh se hijena do të bëhet vegjetariane! "Që do të zbatojë Edi Rama ndonjë ligj që godet krimin e organizuar, është si të besosh se hijena do të bëhet vegjetaria
Nëna nga Lezha: Djalin ma vranë, vajza e sëmurë më dhunon, e gjeta me sëpatë në dorë! Një histori njerëzore u trajtua në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”, në News24. 64-vjeçarja Drane Deda nga Lez
PS-ja e përjashtoi, Gjetani tregon pse iu bashkua LSI-së: Më bindi tërmeti I përjashtuar nga grupi parlamentar i Partisë Socialistë Gjetan Gjetani ka zgjedhur që t’i bashkohet LSI, që sipas tij
DËSHMIA/ Xheloze për vajzën? Nëna sarandiote: Gjeta burrin dhe vajzën me batanije Gjykata vendosi sot masën "Arrest me burg" për Elisabeta Mitën, nënën nga Saranda që u denoncua për dhunën ndaj vajzës 1
Djali i Edi Ramës hap ekspozitë në Janinë: Shigjetat nuk janë vetëm fjalë (FOTO LAJM) Djali i Kryeministrit, Greg Rama në një prej galerive të qytetit të Janinës ka çelur ekspozitën e tij “Fidem”. Ndër vizi
Pronari i vjedh qentë në rrugë për t'i shitur në restorant Pronari i një restoranti kinez është arrestuar pasi vodhi tetë qen brenda dy orësh për të përgatitur supë qeni. I dys
Jemi në shigjetar, 5 tipare të karakterit që e veçojnë Shenja e horoskopit Shigjetari përkon me periudhën 22 nëntor deri në 21 dhjetor. Për të gjithë të lindurit e kësaj sh
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Kastro Zizo rrëfen si u zhgënjye nga aktorja e njohur: E gjeta me 2 të tjerë Kastro Zizo, i cili tashmë spikat në moderim, kjo edhe për shkak të natyrës sportive, ka lëshuar batutat e radhës teksa
Këta njerëz tregojnë si e morën vesh tradhtinë e partnerit Tradhtitë padyshim janë një nga gjërat më të hershme e që vazhdon shkatërron lidhje. Brightside ka bërë publike 10 nj
Kamioni përplas biçikletën tek Pallati me Shigjeta Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë tek zona e njohur si Pallati me Shigjeta në kryeqytet. Raportohet se
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
"Theva derën, i gjeta pa ndjenja": Flet heroi që shpëtoi katër fëmijet nga zjarri në Fushë-Krujë Kati i tretë i një pallati të vjetër është shkrumbuar tërësisht në fshatin Zallë të Fushë-Krujës, ndërsa katër fëmijë ka
Vegjetarianët kanë më shumë rrezik të kenë sulm në tru sesa mishngrënësit Vegjetarianët kanë një rrezik më të lartë të sulmit në tru sesa konsumuesit e mishit, kanë zbuluar studiuesit. Shkenc