999 rezultate për

gjet

Zhdukja e kapitenit turk/ Habit ambasadori: Jahti erdhi vetë nga Mali i Zi Ambasadori i Turqisë në Tiranë ka folur lidhur me ngjarjen e ndiodhur në fund të muajit Gusht ku një Jaht i braktisur u
"Jo, është një tortë", pastiçieri që mund të përgjigjet kështu për çdo objekt (FOTO LAJM) Këto ëmbëlsira duken shumë të vërteta dhe janë bërë nga Luke Vincentini i cili është një kuzhinier fantastik dhe bën ëmb
"Të ishin të gjitha konviktoret si ti", Eliona i përgjjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Eliona Pitarka këtë puntatë të "Klanifornia" ka ardhur në rolin e konviktores e cila del në takim me bossin nga Laçi, i
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Iu gjetën 26 kilogram drogë, detaji që nxorri zbuluar44 vjeçarin Policia ka goditur një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike dhe ka arrestuar nje person gjate nje op
Babi Blendi hapi arkivat për ditëlindjen e Mishel dhe gjeti foton e përkryer për ta uruar (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Blendi Fevziut kishte festë! Vajza e tij e madhe, Mishel festoi ditëlindjen dhe moderatori ka zgjedhur
Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke si e kupton, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklatës së ministrit të Brendshëm Sandër
Gjendet e pajetë një grua në Sarandë Një 75-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 Sarandë, ku Elefteria Aga ës
Pavarësisht shiut dhe borës, ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh (FOTO LAJM) “Ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh dhe nuk është shuar kurrë, pavarësisht shiut apo borës”. Ky është Yanar Dag, që
Kapen katër shqiptarë Greqi, po gërmonin me fadromë për të gjetur flori Autoritetet e policisë në Greqi kanë arrestuar katër shqiptarë të cilët po kërkonin florinj buzë një lumi në Grykën e Sk
Gjërat më të çuditshme të gjetura në faqet e librave (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur lexues të librave të marra në biblioteka kanë lënë nga një kujtim për lexuesit e radhës në
Kastro Zizo rrëfen si u zhgënjye nga aktorja e njohur: E gjeta me 2 të tjerë Kastro Zizo, i cili tashmë spikat në moderim, kjo edhe për shkak të natyrës sportive, ka lëshuar batutat e radhës teksa
A janë të lidhur Alba Hoxha dhe Albi Nako? Dyshja përgjigjet gjithë siklet A janë të lidhur Alba Hoxha dhe Albi Nako?! Të ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, dyshja e famshme përpos angaz
Kosova jashtë shengenit ballkanik? Përgjigjet Rama Pas nënshkrimit të deklaratës së përbashkët me Presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së
DETAJET/ Kartë, lugë, dhe çakmak, çfarë u gjet në shtëpinë e parukieres në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Kavajë, në mesnatë ku në banesën e një nënë të 3 fëmijëve është vrarë një shtet
Vota pa ndryshim sistemi, si përgjigjet Rudina Hajdari Bashkëkryesuesja e Komisionit të Reformës Zgjedhore Rudina Hajdari në një komunikim që ka pasur me mediat pas mbledhjes
DETAJE/ Shkoi te shtëpia e ish të dashurës dhe aty gjeti policin, si ndodhi ngjarja në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës. Një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është
Albin Kurti i përgjigjet Vuçiç pas deklaratave për krushqinë Albin Kurti i është përgjigur edhe për deklaratën e krushqisë midis vajzës së presidentit Aleksandar Vuçiç dhe djalit të
Pse keni prishur marrëdhënien me kryeministrin Rama? Përgjigjet Albin Kurti Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi R
U helmuan nga fast food-i 60 nxënës, çfarë u gjet në ushqimin që kishin konsumuar Pak ditë pasi policia raportoi se ishin helmuar mbi 60 nxënës në Postribë, tashmë është zbardhur shkaku. Pesë ditë m