999 rezultate për

gjest

Totti: "Panenka" tani është bërë një gjest banal, Zidanen e kam admiruar Totti ka shënuar edhe “Panenka”, ose siç njihet ndryshe “goli lugë”. Në këtë pikë të intervistës, ai shton: “Sergio Ramo
Gjesti human i Georginës, organizon ankand për të ndihmuar spitalet në Spanjë Georgina Rodriguez "zbret në fushë" për të ndihmuar Spanjën në betejën kundër Koronavirusit. Partnerja e Cristiano Ronal
Efektivi i policisë gjeste të turpshme me vajzën në rrugë: Videoja bëhet virale (VIDEO) Një video-skandal është bërë viral brenda pak orësh në rrjetet sociale, por cudia është se këtë herë janë përfshirë forc
Mesul Ozil bën gjestin e madh, dhuron 80.000 paund për Kryqin e Kuq Turk Mesut Ozil ka bërë një gjest bujar për besimtarët mysliman në vendin e tij të origjinës, Turqi, të cilët janë në muajin
Çfarë gjesti nga Gattuso, heq dorë nga paga dhe ua jep punonjësve të Napolit Ivan Gennaro Gattuso, trajneri italian i Napolit, po merr shumë lavdërime në mediat sociale pasi mbajti një qëndrim soli
Gjest fantastik nga ish-futbollisti i Kombëtares, gatuan për mjekët dhe infermierët në Francë Edvin Murati prej vitesh jeton në Francë aty ku kaloi pjesën më të madhe të karrierës së tij edhe si futbollist. Tash
I bën thirrje popullit të mbajnë maskën, por gjesti i presidentit shkrin së qeshuri rrjetin (FOTO LAJM) Presidenti i Afrikës së Jugut Cyril Ramaphosa u shfaq dje në televizion teksa tentonte pa sukses të vendoste maskën mbro
Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM) Katër gazetat kombëtare sportive, "AS" "MARCA" "MundoDeportivo" dhe "Sport", bashkohen në fushatën për të marrë donacion
Humbi nënën pak kohë më parë, këngëtarja shqiptare bën gjestin prekës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja Xhesika Polo humbi mamanë e saj. Ajo u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Lajmin e dha
Gjesti bujar i Bale, dhuron më shumë se 500 mijë euro në betejën kundër koronavirusit Gareth Bale është futbollisti i radhës që ka ndihmuar me mjete financiare në luftën kundër COVID-19. Ylli i Real Madr
Probleme me veshkën? Shqiptari bën gjestin human në ndihmë të Thaçit Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ditën e sotme u dërgua në Klinikën Urologjike të QKUK-së pas disa komplikimeve shënde
Yje dhe legjenda të futbollit bëhen bashkë, gjest fantastik për mjekët në luftë me Koronavirusin (VIDEO) FIFA i ka kërkuar një video yjeve më të mirë të futbollit dhe i ka sjellë të gjitha së bashku për të dërguar duartrokitj
Covid19, Tottenham bën gjestin e madh Tottenham ka filluar përdorimin e stadiumit të tyre për të kryer testimin e koronavirusit. Ata janë duke përdorur par
Momente emocionuese nga Infektivi, infemierja bën gjestin e veçantë për të sëmurët Dita e sotme për besimtarët katolikë, është ditë festë. Por pavarësisht këtij fakti, në spitalin Infektiv puna vijon
Uniforma mund të jetë e frikshme, gjesti unik i mjekëve që i rikthen buzëqeshejen pacientëve (FOTO LAJM) Të gjithë mjekët janë të detyruar të mbajnë maska, doreza, syze e kostume mteksa shërbejnë pranë pacientëve të infektuar
Shqiptari në Itali bën gjestin human, jep bukë për ata që nuk kanë mundësi ta blejnë Edmond Prenga është pronari i një furre në Romë dhe në për shkak të papunësisë dhe varfërisë që mund të përballen italia
Gjesti emocionues, 90-vjeçari surprizon gruan e izoluar nga koronavirusi (FOTO LAJM) Për shkak të koronavirusit, një burrë festoi përvjetorin e 67-të të dasmës së tij jashtë shtëpisë së pleqëve ku ndodhej
Alketa Vejsiu bën gjestin e madh për të mposhtur COVID-19: 40 rrobaqepësës do të qepin maska! "I jam ofruar Ministrisë së Shëndetësisë, për prodhimin e masakve..." Në një lidhje në emisionin “Opinion” edhe moder
Neymar ndihmon të prekurit nga Coronavirusi, ky është gjesti i madh i brazilianit Neymar ka vendosur që t’i vijë në ndihmë familjeve të prekura nga Coronavirus, që ka pushtuar të gjithë Botën, me gati 7
83 vjeçarja bën gjestin e madh, dhuron pensionin për të ndihmuar 20 pensionistë (VIDEO) Humaniteti i shqiptarëve për shqiptarët nuk mungon as në këto ditë kur pandemia ka mbërthyer vendin tonë. Kjo që po s