999 rezultate për

gjermeni

Patozi: Gjermeni më normalja e qeverisë Rama (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, i ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës, ka
Gjermeni dhe Braçe tek varrezat e dëshmorëve në Lushnjë Ministrja Eglantina Gjermeni dhe deputeti Erion Braçe kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur kurora me lule në një ceremoni
Gjermeni nënshkruan marrëveshjen e bashkëpunimit në fushën e zhvillimit urban me Malin e Zi Ministrja Gjermeni nёnshkroi mё datё 30 tetor nё Podgoricё, gjatё njё vizite z
Gjermeni pritet pa flamur shqiptar në Beograd Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni ka qenë sot në një vizitë pune në Beograd. Ajo është pritur në takim
Beqaj surprizon ministren Gjermeni me një tufë lulesh Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i ka bërë një dhuratë mjaft të bukur ministres Eglantina Gjermeni. Bëhet fjalë për
Gjermeni in France to promote Albanian tourism Minister of Urban Development and Tourism, Englantina Gjermeni, is visiting Paris in an effort to boost cooperation with
Gjermeni promovon Shqipërinë turistike në Paris Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, është në një vizitë 4 ditore pune në Paris. Në këtë vizit
Gjermeni invites French investors to explore Albania Minister Gjermeni has expressed her condolences to French ambassador in Albania, as terrorist attacks have shocked Franc
Turizmi, Gjermeni apel për investitorët francezë Ministrja Gjermeni i ka shprehur ambasadorit ngushëllimet e saj për ngjarjet terroriste në Francë, duke shprehur solidar
Gjermeni: Ta kthejmë Krujën në një atraksion turistik (FOTO LAJM) Për të kthyer Krujën në një destinacion të preferuar për turistët, sot ministrja Gjermeni ka inspektuar punimet që po kr
Gjermeni: Fund abuzimeve me energjinë, arkëtimet në rritje Tashmë aksioni i ndërmarë për prerjen e lidhjeve të paligjshme të energjisë është përshëndetur edhe nga ministrja Gjerme
Gjermeni: Turizmi, urë lidhëse mes vendeve Për ministren Gjermeni, turizmi shërben si një urë lidhëse mes vendeve. Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit si dhe
Komunitetet luajnë një rol kryesor në zhvillimin e turizmit Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit theksoi sot se komunitetet luajnë një rol kryesor në zhvillimin e turizmit.
Gjermeni në Meksikë në Ditën Botërore të Turizmit Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, mer pjesë në Ditën Botërore të Turizmit që zhvillohet në
Turqit japin 30 mijë euro për ministrinë e Gjermenit Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit Znj.Eglantina.Gjermeni dhe Drejtori Ekzekutiv për Shqipërinë i Agjencisë Turk
Gjermeni in Slovenia to promote tourism Minister of Urban Development and Tourism, Englantina Gjermeni, delivered her speech to open discussion "Power of Touris
Gjermeni në Slloveni: Të promovojmë turizmin rajonal Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, znj. Eglantina Gjermeni, mbajti fjalën e saj në diskutimin e hapur "Forca e
Tourism development, a key priority Analyzing the first 300 days, the secretary of Urban Development and Tourism, Eglantina Gjermeni said that the process o
Gjermeni: Mbajtëm fjalën për legalizim falas Në analizën e 300 ditëve të qeverisjes, ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni u shpreh sot se zh
Rritet numri i turistëve që kanë hyrë në vendin tonë Numri i qytetarëve që kanë hyrë në vendin tonë përgjatë këtij sezoni është rritur me 27 për qind. Kështu u shpreh sot gj