999 rezultate për

gjermeni

Vëllai i Eglantina Gjermenit emërohet si kryetar i ILD Pak minuta më parë është votuar si kryetar i Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani. Ai mori 98 vota pro
Salianji akuza për gjyqtarin Gjermeni: Nuk do futet në Vetting, ka marrë goditje të rëndë Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji është dënuar nga gjykata me 1 vit burg si pjesë e dosjes “Babale”. Por këtë vendi
Berisha sulmon gjyqtarin Artan Gjermeni: Nuk njeh as ligj as moral! Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për dënimin e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Berisha ka sulmuar gjy
Ish-ministrja e Ramës humb njeriun e shtrenjtë Ish-ministra e Zhvillimit Urban Eglantina Gjermeni, ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, nënën e saj. Humbja e madhe
Qeveria e re, Braçe thumbon Ramën për dy ministret e përjashtuara Kryeministri Edi Rama vetëm 3 ditë më parë prezantoi qeverinë e re. Ndryshe nga qeveria e kaluar, Rama futi në kabine
Lefter Koka i merr mandatin PS-së në Durrës Në qarkun e Durrësit janë hapur dhe numëruar 64 kutitë e para. Nga rezultatet e para mësohet se PS kryeson me 54, 10% e
Gjermeni në Elbasan: Plani vendor, garanci për investime të mëtejshme Bashkia Elbasan ka përfituar nga Fondi për Zhvillimin e Rajoneve për periudhën 2014 – 2016 financim të plotë për zbatimi
Gjermeni, takim me 27 familje që përfitojne nga VKM-ja për legalizmin e shtesave Pas miratimit në Qeveri të vendimit “Për përcaktimin e rregullave të legalizimit të objekteve me leje ndërtimi, në të ci
Gjermeni: Eficienca e energjisë në pallate, reduktohet fatura e energjisë Ministrja e Zhvillimit Urban, Znj. Eglantina Gjermeni e shoqëuar nga kryebashkiakja e Përrenjasit, Znj. Miranda Rira dhe
Gjermeni: Brenda vitit gati planet e përgjithshme vendore për 31 Bashki Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, ka deklaruar se deri në fund të qershorit, 26 bashki të financuara nga
Gjermeni në Fushë-Krujë: Investuam 23 mln lekë për rehabilitimin e fasadave 18 mijë banorë dhe dhjetra biznese të Fushë-Krujës janë përfitues të të parit projekt në 25 vite, për rehabilitimin e fa
Ja të kujt ishin 20 mijë eurot që u gjetën në makinën e Gjermenit Gjyqtari i Tiranës Artan Gjermeni ka dhënë sot për herë të parë një deklaratë mbi për plagosjen e tij. Për televizionin
Prokuroria e Durrësit do hetojë plagosjen e gjyqtarit Gjermeni Sa i takon plagosjes së gjyqtarit Artan Gjermeni, mësohet se këtë rast do ta hetojë Prokuroria e Durrësit. Rasti i gjyqt
Hetimet, gjyqtari Gjermeni u plagos me thikë Policia e klasifikon si plagosje me thikë ngjarjen në rrethane ende të paqarta të ndodhur me gjyqtarin e Tiranës, Artan
A u plagos për një femër Artan Gjermeni?! Gjyqtari Artan Gjermeni u plagos mbrëmë dhe akoma nuk dihet arsyeja e saktë se përse ai mori katër plagë në trup. Vet
Policia nuk gjen gjurmë gjaku në garazhin e Gjermenit Ndonëse gjygjtari Artan Gjermeni deklaroi se ishte plagosur aksidentalisht duke punuar, nga hetimet e policisë deri më t
U plagos me thikë apo u pre me llamarina?! Policia nis hetimet... Gjyqtari Artan Gjermeni ka lënë spitalin "Nënë Tereza" dhe është kthyer në shtëpinë e tij. Ai banon pranë Ambasadës A
Kush është Artan Gjermeni, gjyqtari i plagosur sonte Artan Gjermeni ka më tepër se dhjetë vite që ushtron profesionin e gjyqtarit në Tiranë. Përpos shumë çështjeve të tje
A u plagos aksidentalisht gjyqtari Gjermeni?! Gjyqtari i Tiranës Artan Gjermeni ka shkuar me urgjencë në Spitalin "Nënë Tereza" pasi ka marrë katër plagë në vende të
Plagoset gjyqtari Artan Gjermeni UPDATE - Pas lajmit se është plagosur gjyqtari Artan Gjermeni, ka reaguar Policia e Shtetit përmes një komunikate për sh