999 rezultate për

gjermani-france

Gjermani-Francë, ja notat e ndeshjes (FOTO LAJM) Franca mori një sukses të madh ndaj Gjermanisë duke siguruar nj biletë për në finalen e madhe të Lionit ndaj Gjermanisë.
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani-Francë (FOTO LAJM) Antoine Griezmann është shpallur nga UEFA lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani-Francë. Sulmuesi francez ka arritur t
Gjermani-Francë, Lëv surprizon sërish në formacion (FOTO LAJM) Stadiumi "Velodrom" i Marsejës sonte do të mirëpresë gjysmëfinalen e dytë e këtij Evropiani mes Gjermanisë dhe Francës.
Gjermani-Francë, gjeli e parashikon kështu sfidën (VIDEO) Pasi Iguana Arang zgjodhi fitues Gjermaninë, i kundërpërgjigjet gjeli i cili parashikon fituesin e kësaj përballjeje.
Formacioni më i mirë i kombinuar Gjermani-Francë (FOTO LAJM) Portugalia siguroi mbrëmë një vend për në finale, ndërkohë që sonte pritet të dalë dhe kundërshtari i saj. Në "Stade Vel
Gjermani-Francë, ja kë zgjedh Iguana Arang (VIDEO) Ndeshja e cila luhet në mbrëmje, në orën 21:00 mes Gjermanisë dhe Francës, do të jetë një betejë e fortë, pasi të dy për
Francë-Shqipëri më e ndjekur se Gjermani-Francë Publikimi i raportit ditor për shikueshmërinë e televizioneve në Francë ditën e djeshme, ka zbuluar të dhëna vërtet inte
Gjermani-Francë, miqësorja e luksit Përveç Shqipërisë, sot do të zbresin në fushë pjesa më e madhe e skuadrave të Evropës. Gjermani-Francë pritet të jetë ed