999 rezultate për

gjenital

E dhimbshme: Ish-bashkëshortja i pret organin gjenetal dhe e hedh në tualet Një grua për hakmarrje morri vendimin që ish partnerit të saj i cili e kishte tradhtuar të ja pres organet gjenitale, du
E kapi me gruan, i pret organin gjenital me gërshërë (FOTO LAJM) Një person në Florida u arrestua pasi u përplas në shtëpinë e të dashurit të gruas së tij, duke e lidhur atë me kërcënim
"Çmendet" Dani Alves, i heq tapën shishes me organin gjenital (VIDEO) Të gjithë yjet botëror të sporteve të ndryshme janë bërë pjesë e sfidës "bottle cap challenge", që konsiston në heqjen e
30 plagë dhe organet gjenitale të prera, skena horror në Argjentinë (FOTO LAJM) Një vogëlush vetëm 12 vjeç është gjetur i masakruar me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar
Gjërat e para që vënë re meshkujt kur ju shohin të zhveshura Nëse mendoni se meshkujt shohin defektet e trupit tuaj kur zhvisheni, atëherë gaboheni.Sipas ekspertëve ka gjëra që mesh
3 këmbë dhe 2 organe gjenitale, italiani që u bë i njohur prej trupit (VIDEO) Ai lindi në Sicili në vitin 1889 në një familje me 12 fëmijë. Dhe Frank Lentini është i njohur për shkak të trupit të ti
Alarmojnë mjekët: Burrave që pijnë cigare iu tkurret organi gjenital Ekspertët kanë paralajmëruar për efektin negativ të konsumimit të duhanit kundrejt penisit të burrave. Duke folur eks
Vajza kujdes, kështu duhet të ruani higjenën tuaj intime Disa vajza janë shumë të zellshme në kërkim të higjienës gjenitale. Megjithatë, kjo gjë jo domosdoshmërisht u sjell t
Tendenca e re në Shqipëri, kirurgji plastike në organe gjenitale (VIDEO) Trendi i ri i ndërhyrjeve plastike në Shqipëri nga femrat është kirurgjia e organit gjenital. Mjekët gjinekologë shprehe
A e vutë re? Fansat kapim detajin shokues në mes të këmbëve të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hiteve "Do ta luj", "Maje men", "Amini" etj., Ronela Hajati, është një ndër personazhet më të ndje
Testi me uthull që zbulon lythat gjenitale Sa herë e keni vrarë mendjen nëse lythat apo puçrat me qelb (ose jo) krijuara në zonën gjenitale janë qime të rritura në
Shokuese! Ishte duke parë film porno, djali pret me thikë organin gjenital Pamjet janë shumë të rënda, dhe tregojnë momentin kur një 30-vjeçar preu me thikë organin e vet gjenita, teksa ishte duk
Vajza i pret organin gjenital të dashurit pasi ai shpërndau videon e tyre intime Një vajzë e re nuk e ka duruar faktin se i dashuri i saj kishte ndarë me shokët e tij një video të filmuar gjatë momente
Krahasoi popullin shqiptar me organin gjenital, merret vendimi për Ramën Byroja e Kuvendit ka marrë vendimin për ta rrëzuar kërkesën e depozituar nga Lëvizja Socialiste për Integrim e cila kërk
21-vjeçarja i pret me thikë organet gjenitale të dashurit (FOTO LAJM) Një studente ruse 21-vjeçare vrau të dashurin e saj dhe i coptoi trupin. Anastasia Onegina vrau të dashurin Dmitri Si
Lojtari bëhet gati të futet në lojë, por ajo që shfaqet në kamera i fantaks të gjithë (VIDEO) Një moment i pazakontë është kapur nga kamerat gjatë ndeshjes së kampionatit anglez, Huddersfield- Bournemouthit e cila
Getinjo pozon tërësisht i zhveshur, e mbuloi me X organin gjenital Një fotografi habitëse e ka publikuar në Instagram. Në këtë foto, reperi Getinjo shihet i tëri i zhveshur, vetëm me t
E rëndë! E përdhunojnë, më pasi i djegin organet gjenitale me acid Dy burra janë arrestuar, një shofer i quajtur Panchraj dhe një tjetër që nuk është bërë i ditur emri, për shkak se dysho
Tronditen mjekët, një fetus i vdekur gjendet në stomakun e një djali (FOTO LAJM) Një fetus i vdekur është hequr nga stomaku i një djali 15-vjeçar. Pacienti, i cili mbetet anonim shkoi me dhimbje të
Indi, lindin binjakët siamezë me 4 duar dhe 2 këmbë (FOTO LAJM) Një nënë indiane është befasuar kur ka parë se në jetë ka sjellë dy binjakë që kanë dy palë duar por që ndajnë një palë