999 rezultate për

gjeni

Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush Tuna (FOTO LAJM) Këngëtarja Tuna sot feton ditëlindjen. Shumë prej jush me siguri jeni kurioz për moshën e saj pasi ajo ka shumë vite
Sipas formës së këmbëve, cila është veshja perfekte për secilën nga ju (FOTO LAJM) Tendencat janë joshëse dhe disa prej nesh mund të joshen prej tyre edhe nëse nuk na përshtaten në masë. Disa lloje v
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
Rama nuk njeh kufij, nuk i mjafton Facebook, Instagram e Twitter: Më gjeni në Youtube! Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më aktivë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kryeministri Edi Rama bë
Quiz: Sa shpejt mund t'i gjeni objektet në foto? (FOTO LAJM) Jo të gjithë janë vëzhgues të mirë. Për disa, shpërqëndrimi konsiderohet problem aq i madh sa hera herës përfshihen në t
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
Nuk po gjeni dot stilin që iu shkon? Këto janë idetë më të mira për flokë të shkurtër Të shkurtra, stili Bob Më së miri përshtatet për: flokët e trashë Çfarë duhet kërkuar: prerje të shkurtë Bob me shka
"Pyetje abstrakte", maturantët i dorëzojnë Ministrisë së Arsimit 10 kërkesa Maturantët vazhduan edhe ditën e sotme protestën e tyre në lidhje me kërkesat për ivlerësimin e testit të Gjuhë-Letërsis
Nuk e gjeni dot! Grida Duma feston ditëlindjen dhe mosha e saj është vetëm një numër Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Herë për shkak të angazhimit politik e herë për
Sipas formës së këmbëve, cila është veshja perfekte për secilën nga ju (FOTO LAJM) Tendencat janë joshëse dhe disa prej nesh mund të joshen prej tyre edhe nëse nuk na përshtaten në masë. Disa lloje v
Fundet janë fjala kyç e modës së 2020, modelet që duhet të ndiqni (FOTO LAJM) Trendi i verës; fund i gjerë treçereksh me bel të lartë. Të ngushtë, apo prerje kove, fundet e kësaj vere kanë rikthyer
Messi, një gjeni i vërtetë, shijoni spektaklin (VIDEO) Përveç driblimit dhe saktësisë kirurgjikale të gjuajtjeve, një nga cilësitë më të mëdha të Messit është aftësia për të p
Aulona Musta akuzon mbarë prindërit shqiptar: Kjo sjellje e juaja është pedofili! "Kjo mënyra e shëmtuar që ne kemi, që realisht për mua është pedofili ajo që bëjnë edhe prindërit vetë..." Moderatorj
Kuksianët bëjnë gjetjen gjeniale për mbjelljen e kanabisit, por droni i nxjerr zbuluar (VIDEO) Kuksianët kanë vendosur të punojnë malet e thella të zonës për t'i kthyer në ferma kanabisi. Një e tillë është zbulua
Nuk do e keni të lehtë! Gjeni 7 gabimet në këtë foto Kjo enigmë do ju fusë në mendime, do ju lodhe juve dhe trurin tuaj. Përpiquni të gjeni të gjitha gabimet në këtë foto pa
OSBE: Gjeni kompromisin, mbyllni reformën idealisht brenda 31 majit! Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, ka përgëzuar partitë politike për rifillimin e dialogut pë
Këto gabime me ushqimin e fëmijëve i bëjnë prindërit të pendohen më vonë (FOTO LAJM) Prindërit natyrisht janë të shqetësuar për shëndetin e fëmijëve të tyre dhe zakonet e ngrënies, por ndonjëherë, ata mund
Zgjidheni për 10 sekonda! Sa trekëndësha mund të dalloni? (FOTO LAJM) Testi i mëposhtëm do ju vërë trurin dhe sytë në punë dhe do ju fusë në dyshime. Gjeni se sa trekëndsha ndodhen në fo
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
Aleanca për Teatrin nuk tërhiqet: Nis mbledhja e firmave në Shkodër Ditën e sotme, Aleanca për Teatrin ka nisur mbledhjen firmave në Shkodër Firmat po mblidhen hyrjen e teatrit Migjeni