999 rezultate për

gjendjes

Aksidenti i rëndë i Woods, spitali jep detaje rreth gjendjes së sportistit Dje, ylli i Golfit, Tiger Woods ka pësuar lëndim të tmerrshëm me makinë. Ai u dërgua me urgjencë në një spital të Los
KQZ kërkesë Gjendjes Civile për numrin e ID dhe pasaportave të skaduara Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dërguar një letër-kërkesë Drejtorisë së Gjendjes Civile për ID e zgjedhësve. Drej
Shkodra nën ujë, nënkryetari i Bashkisë kërkon shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore Nisja e reshjeve të shiut në Qarkun e Shkodrës ka rënduar situatën në zonat e përmbytura në njësitë administrative Dajç
Japonia zgjat gjendjen e jashtëzakonshme si pasojë e COVID-19 Kryeministri i Japonisë, Yoshihide Suga, njoftoi zgjatjen e periudhës së gjendjes së jashtëzakonshme të zbatuar kundër k
Shkencëtarët italianë në alarm, kërkojnë shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme deri në korrik Ekspertët e Komitetit Teknik Shkencor në Itali kanë kundërshtuar zbutjen e masave kufizuese nga qeveria. Ata ftojnë qeve
Zgjedhjet më 25 prill, për herë të parë pas 30-vjetësh do votojnë edhe emigrantët Në zgjedhjet Parlamentare të 25 prillit do të jetë hera e pare që shqiptarët përtej kufirit do të kenë mundësi që të vo
Ju ka skaduar karta e ID apo pasaporta? Zyrat të hapura edhe të shtunën "Është një numër ende, edhe pse ka patur një përgjigje pozitive deri më tani nga shtetasit shqiptarë, ka një numër relat
Gjendja e krizës, deri më 30 qershor? Komisioni për mbrojtje dhe siguri në Kuvend miratoi propozimin për vazhdimin e gjendjes së krizës edhe për gjashtë muaj,
PD: Rama po përpiqet të manipulojë zgjedhjet, "arma" e vjetëruar që po përdor Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi në një deklaratë për mediat është shprehur se kryeministri Edi Rama njësoj si në
Këshilli i Sigurisë i propozon Qeverisë shpalljen e gjendjes së krizës Këshilli i Sigurisë në Maqedoninë e Veriut do t’i propozojë qeverisë shpallje të gjendjes së krizës në të gjithë vendin.
Imzot George Frendo me COVID-19, dërgohet në Itali pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore Arqipeshkëvi i Tiranë-Durrësit e njëkohësisht presidenti i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Imzot George Frendo, ës
Ekstrakti i listave për zgjedhjet e 25 Prillit, më shumë se 3.6 milion shqiptarë kanë të drejtë vote Publikohet ekstrakti i parë i listave zgjedhore të 25 Prillit 2021, ku të drejtën për të votuar do ta kenë më shumë se 3
Paditet në SPAK Sandër Lleshaj Manipulimi me regjistrin e gjendjes civile, PD padit në SPAK Sandër Lleshaj dhe Bledar Doracaj: Qëllimi i qeverisë ishte
Manipulim i listave të gjendjes civile? Lleshaj përgjigjet ashpër: Injorancë! Ministri Lleshaj me anë të një postimi në Facebook i është përgjigjur akuzave të PD në lidhje me manipulimin e zgjedhjev
PD në Shkodër: Kemi gati kallëzimin penal për Sandër Lleshajn Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, me anën e një postimi në facebook, ka akuzuar qeverinë R
Me simptoma prej ditësh, por vetëm dje ju bë tamponi: COVID-19 vret 60 vjeçaren Një 60 vjeçare nga Përmeti ka humbur sot jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Mësohet se e ndjera është Anika
Tuchel jep sinjale pozitive rreth gjendjes së Mbappe Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka dhënë shenja se Kylian Mbappe do të jetë i gatshëm për sfidën çerekfinale të Ligës
Hoti: Mbetet i hapur opsioni për shpallje të gjendjes së jashtëzakonshme Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur për mundësinë e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme në vend. Hot
Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme, LVV kundërshton Rritja e rasteve me Covid 19 ka bërë që të shqyrtohet ndjekja e procedurave për shpalljen të gjendjes së jashtëzakonshme
Gabimi për emrin në Gjendjen Civile i kushtoi qytetarit 2.5 milionë lekë Më pas iu drejtuan zyrës së Gjendjes Civile Fratar për të bërë regjistrimin e fëmijës, por pas disa kohësh zbuluan se is