999 rezultate për

gjendjen

Massa për shokun e tij Schumacher: E di gjendjen e tij shëndetësore Ishte një nga miqtë më të mirë në Formula Uno. Felipe Massa ka kujtime të shkëlqyera në marrëdhënien së tij me Michael S
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Maqedonia e Veriut shtyn gjendjen e jashtëzakonshme për 14 ditë Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka shtyrë gjendjen e jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavir
Milani del me komunikatë zyrtare për gjendjen e ekipit Klubi italian AC Milan ka dalur me një komunikatë zyrtare përmes së cilës kanë treguar rezultatet e futbollistëve të tyr
I shqetësoi të gjithë me videon nga siptali, Morena zbulon gjendjen e të atit (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku para dy ditësh publikoi në rrjete sociale një video të të atit. Ai ishte shtrirë në spital dhe
Një shtatzënë e infektuar me koronavirus në Kosovë, detaje për gjendjen e saj Drejtori i Gjinekologjisë, Jakup Ismaili, ka bërë të ditur se një grua shtatzënë me Covid-19 është e shtrirë në Klinikën
U rikthye në punë pas intubimit, mjeku shqiptar në Londër rrëfen mbi gjendjen e pacientes nga Shqipëria Mjeku shqiptar Adrian Fandi në Londër i cili fitoi pak kohë më parë betejën me koronavirusin është kthyer sërish në krye
Pipero flet për gjendjen e pacientëve në Infektiv: 2 në gjendje shumë të rëndë Doktor Pëllumb Pipero, ka treguar se 2 pacientë me koronavirus, janë në gjendje shumë të rëndë në reanimacionin e Infekt
"Kemi të sëmurë të rënduar në spital", Shefja e Infektivit tregon gjendjen Shefja e sherbimit te Infektivit, prof. Najada Çomo ka paraqitur situaten me te fundit te gjendjes se pacienteve te shtr
Një muaj karantinë, çfarë mund të ndodhë me gjendjen mendore dhe fizike Ata që rrezikojnë më shumë të preken nga karantina janë të rriturit me probleme të mëparshme shëndetësore. Ky është rez
Mbi 800 të vdekur në ditë, shihni gjendjen katastrofike të spitaleve italiane prej COVID-19 (VIDEO) Italia është një ndër vendet më të prekura nga COVID-19 në botë. Shteti ynë fqinj shënon numrin më të lartë të viktimave
I infektuar me koronavirus, ish-banori i "Big Brother Albania" tregon për gjendjen e tij (VIDEO) Pak ditë më parë ish-banori i “Big Brother” Petrit Bylykbashi, pranoi se është infektuar me koronavirus. Nëpërmjet nj
E pagrimuar nga dhoma e saj, Fifi tregon gjendjen përmes këtyre rreshtave (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi duket se në ditët e karantinimit ka vendosur të bëjë "rap" sërish pas një sërë balad
De Biasi flet për gjendjen në Brescia: Gjithë këto vdekje janë diçka e tmerrshme Giani De Biasi flet për gjendjen e nderë të krijuar në qytetin ku jeton, Breshia, pas katastrofës humanitare në Itali ng
Në gjendje të rënduar, dërgohet me urgjencë tek Infektivi deputeti shqiptar me COVID-19 Gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi është rënduar. Mësohet se ai është dërguar para pak minutash në Spitalin Infek
Dybala flet nga karantina, tregon gjendjen që po kalon me koronavirus Futbollisti i Juventusit, Paulo Dybala rezultoi pozitiv në testin për koronavirusin disa ditë më parë dhe po e kalon per
Deputeti shqiptar u prek nga koronavirusi, tregon bisedën me Gramoz Ruçin Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka n
Deputeti i Shqipërisë del pozitiv me koronavirus Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka njoft
4 fëmijë të prekur nga koronavirusi, mjekja flet për gjendjen e tyre shëndetësore Situata e koronaviusit po përkeqësohet dita-ditës edhe në Shqipëri teksa ditën e sotme u konfirmuan dhe katër fëmijë.
Miku i ngushtë rrëfen gjendjen e sportistit që pësoi vdekje klinike, Hajdari: Edhe një familjar imi me COVID-19 Ditën e djeshme sportisti i njohur 61 vjeçar, Skënder Kurti pësoi vdekje klinike dhe më pas u rikthye sërish në jetë.