999 rezultate për

gjendje

Hoti: Nuk jemi para kolapsit, jemi në gjendje emergjente shëndetësore Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës ka thënë se vendi nuk është para kolaps
Bie në kontakt me energjinë elektrike 16 vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital Një 16-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Elbasan, e për pasojë është dërguar në spital në gjendje të rënd
BE: Babagjyshi i Krishtlindjeve do të përjashtohet nga kufizimet e udhëtimit të COVID-19 "Babai i Krishtlindjeve" do të lejohet të udhëtojë lirshëm nëpër Bashkimin Europian pavarësisht nga kufizimet COVID-19 t
Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
Pedagogia infektohet me COVID-19, nxjerr zbuluar qeverinë: 2 mijë euro mjekim! Pedagogia Ilirjana Kuçana është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet në spital. Prej atje ajo ka akuzuar se situata ësht
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Maradona në gjendje të rëndë shëndetësore Diego Armando Maradona është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ky është lajmi i fundit që vjen nga Argjentina. Ish fi
Situatë e vështirë në QKUK: S'ka shtretër të lirë, disa mjekë me Covid-19 Infektologu, Sali Ahmeti, në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar gjendjen momentale me Covid, në Klinikën Infektive
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Qeveria shpall gjendjen e krizës për 30 ditë Qeveria e Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme mori vendim për shpalljen e gjendjes së krizës për 30 ditë. Vendim
E përplasi makina, reperi shqiptar zbulon gjendjen e të birit (FOTO LAJM) Reperi Duda ka zbuluar së fundmi se familja e tij është përballë me një situatë të vështirë. Kjo për faktin se një nga d
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
COVID-19/ Në gjendje të rëndë, dy gra shtatzëna shtrohen në Klinikën Infektive Dy gra shtatzëna janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të QKUK-së në Kosovë, pasi kanë rezultuar pozitiv me COVID-1
Mjekja shqiptare zbulon shkakun kryesor të vdekjeve nga COVID-19 Një faktor që e vështirëson situatën e të sëmurëve me Covid është se shumë prej pacientëve paraqiten në spital në një g
Milani në telashe, dëmtohet Leao dhe rrezikon ndeshjen me Napolin Dhimbje koke për Stefano Piolin, ku Rafael Leao është dëmtuar në sfidën e Portugalisë U-21 ndaj Holandës U-21, ku luzita
PD: Rama po përpiqet të manipulojë zgjedhjet, "arma" e vjetëruar që po përdor Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi në një deklaratë për mediat është shprehur se kryeministri Edi Rama njësoj si në
Këshilli i Sigurisë i propozon Qeverisë shpalljen e gjendjes së krizës Këshilli i Sigurisë në Maqedoninë e Veriut do t’i propozojë qeverisë shpallje të gjendjes së krizës në të gjithë vendin.
16 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës 126 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. 102 janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi d
COVID-19/ Gjendje alarmante edhe në Shqipëri, 80 përqind e spitaleve janë mbushur me pacientë Komiteti i Teknik i Ekspertëve deklaroi ditën e sotme masat e reja që do të ndërmerren në vijim për të ndaluar përhapjen
15 pacientë me COVID-19 në gjendje më të rëndë në Spitalin e Pejës 117 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. Nga spitali kanë njoftuar se 97 pacientë janë