999 rezultate për

gjendja

Derbi në fundjavë, kjo pritet të jetë gjendja e Realit sa i përket mungesave Real Madrid të dielën e ardhshme do përballet me rivalin lokal, Atletico. "Los Blancos" janë të pamposhtur në pesë nd
6 gjëra që duart ju tregojnë për shëndetin (FOTO LAJM) Duart janë një nga pjesët e para të trupit që tregojnë shenjat e plakjes. Por jo vetëm kaq, ata mund të tregojnë dhe
Lindi foshnjën dhe u intubua prej koronavirusit, si është gjendja e 22-vjeçares Një 22-vjeçare e infektuar me koronavirus ka sjellë në jetë foshnjën e saj tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ndërsa tashmë n
Akoma në spital, zbulohet gjendja e Princit Philip Princi Philip ndodhet në spital tashmë prej një viti. 99 vjeccari është shtruar në një spital privat, ku mjekët po ku
Vdekja e 17 vjeçarit nga COVID-19, edhe prindërit e tij të infektuar Detaje të reja bëhen me dije nga vdekja e 17 vjeçarit në Elbasan. Mësohet se i riu ka qenë prej një jave në terapi intes
Një operacion i rrallë! Mjekët shqiptar i heqin tumorin 15 kg pacientit me sukses Ditën e sotme ka ndodhur një operacion i rrallë, shumë i vështirë në spitalin e Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se mjek
ARRSH: Mos harroni zinxhirët! Kjo është gjendja e aksit Milot-Lezhë Autoriteti Rrugor Shqiptar jep lajmin e mirë se aksi rrugor Milot-Lezhë është zhbllokuar. Gjatë natës së shkuar
Gjendja kaotike në Shkodër: 5370 hektarë tokë të përmbytura nën ujë Shkodra vijon të jetë e përmbytur dhe sipas informacioneve të fundit 5370 ha janë në ujë. Rruga e Obotit është e bllokua
U fotografua shtrirë në spital, zbulohet gjendja e Fifit (FOTO LAJM) A është Fifi sëmurë, shtruar në spital? Para disa ditësh në rrjetet sociale u shfaq një foto e këngëtares Fifi,e cila
Halili infektohet me Covid-19, kjo është gjendja shëndetësore e presidentit të Tiranës Një lajm aspak i mirë ka ardhur këtë mëngjes në kampin e Tiranës. Presidenti Refik Halili ka dalë pozitiv në testin e bë
Ngricë e dëborë nëpër rrugë, si është gjendja në akset kombëtare Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me gjendjn e rrugëve në akset kombëtare në orë
Mundësia e tyre e fundit, në prag të vdekjes çifti kurorëzojnë dashurinë në spital Një çift nga Britania e Madhe të infektuar me covid-19 vendosën që të kurorëzonin dashurinë e tyre në spital. Ata i t
Rrjedhja e gazit në shkollë, QSUT tregon si është gjendja e nxënëseve QSUT ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësore të nxënësve të cilët pësuan probleme shëndetësore pas carjes së
Familja iu shua në aksident në Rreshen, si paraqitet gjendja e 3-vjeçares te Trauma Ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani në një prononcim, është shprehur se gjendja shëndetësore e 3-vjeçares Viol
Shpërthimi në Ferizaj, si është gjendja e qytetarëve që po trajtohen në Turqi e Austri Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj në një konferencë për media ka treguar gjendjen shëndetësore të qytetarëve që u lë
Kledi Bahiti dhe familja e tij infektohen me Covid-19, si është gjendja e të birit (FOTO LAJM) Listës së personazheve të njohur të cilët janë prekur nga Covid-19 i është shtuar edhe kompozitori i njohur, Kledi Bahit
Rreth 2 mijë hektarë tokë nën ujë, si është gjendja e përmbytjeve në Shkodër Bashkia e Shkodrës ka publikuar sot të dhënat që vijnë nga monitorimi në terren i situatës së krijuar nga përmbytjet në
Rëndohet gjendja për Fjolla Morinën, akuzohet për trafik armësh (FOTO LAJM) Ka ndryshuar akuza për këngëtaren Fjolla Morina, nga "armëmbajtje pa leje", në "trafikim të armëve dhe municioneve".
Koronavirusi "mori" të riun nga Durrësi: Visari festoi Vitin e Ri në shtëpi, gjendja u përkeqësua papritur Visar Bici, i lindur në Bulqizë dhe me banim në Durrës ishte viktima më e re e koronavirusit gjatë 24 orëve të fundit.
Gjendja në Shkodër e rënduar nga përmbytjet, Ademi: Kërkuam mjete të ushtrisë shkodra, ashtu si edhe dimrat që kanë kaluar ëhstë përballur me dëmet e mëdha nga reshjet e shiut dhe përmbytjet. Kryeba