999 rezultate për

gjen

Makina e re e Maradonës: Befason legjenda, lëviz me BMW 200,000 euro dhe me pajisje të paligjshme (VIDEO) Argjentinasi ka blerë një BMW M4 F82 teksa e ka pajisur me drita dhe sirena të rezervuara ekskluzivisht për autoritetet
COVID-19/ Instituti i Shëndetit Publik ka 90 mijë teste në gjendje Instituti i Shëndetit Publik njofton se aktualisht ka rreth 90 mijë teste në dispozicion. ISHP akuzoi Partinë Demokra
U infektua me COVID-19, si është gjendja e Isa Mustafës LDK-ja thotë se gjendja shëndetësore e Isa Mustafës është shumë e mirë Të premten e kaluar, kryetari i Lidhjes Demokr
Ylli zikaltër rrëzohet në pishinë, niset me urgjencë drejt spitalit Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
Përplas kokën në pishinë, lojtarin zikaltër dërgohet me urgjencë në spital Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
Shëtitja me varkë rezultoi tragjike, gjendet trupi i pajetë i aktores (FOTO LAJM) Trupi i aktores së njohur Naya Rivera u gjet të hënën në liqenin e Kalifornisë Jugore, ku ajo u zhduk javën e kaluar.
Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush Tuna (FOTO LAJM) Këngëtarja Tuna sot feton ditëlindjen. Shumë prej jush me siguri jeni kurioz për moshën e saj pasi ajo ka shumë vite
Djali nxjerr foton e të ëmës nga Infektivi: Për ata që kanë dyshime, turp që dilni pa maska Një qytetar ka publikuar foton e të ëmës që ndodhet në gjendje të rëndë në spital duke luftuar me koronavirusin, ndërsa
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
Merr fund aventura e Shaqirit te Liverpool, arrin marrëveshjen me klubin legjendar Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpuli këtë verë dhe e ardhmja e tij mund të jetë në Turqi. Si
304 pacientë me Covid-19 të shtrirë në QKUK dhe spitale, 24 në gjendje të rënduar Në kuadër të klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës dhe spitaleve të përgjithshme po marrin mjekim 304 pac
Qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit e COVID-19: Jemi në mëshirë të fatit "Gjendje alarmante e COVID-19 në Tropojë, 20 persona presin më kot për testin COVID-19..." Qytetari dixhital ka denon
Kurti sulmon hapur Hotin: Qeveria dështoi, nuk mbulohet dot me gjendje të jashtëzakonshme (VIDEO) Ish kryeministri Albin Kurti ka thënë sot nëpërmjet një video se Qeveria Hoti ka hequr sigurinë shëndetësore për hir të
Sot rekord i zi, Manastirliu nxjerr pamjet e një pacienti në gjendje të rëndë Sot vendi ynë shënoi një rekord prej 117 rastesh të reja, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, apelon të gjithë
Përkeqësohet situata tek Infktivi, si paraqtet gjendja e pacientëve Sot Shqipëria shënon ditën më të errët të koronavirusit, teksa 117 janë infektuar, dy pacientë kanë humbur jetën e situa
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Berat ku është gjetur i dekompozuar një person brenda banesës së tij. Bëhet fjalë p
Aksident i frikshëm në Elbasan, dërgohen me urgjencë në spital 5 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan ku për shkak të një parakalimi të gabuar kanë mbetur të plagosur
Ja sa kushton testi për Covid-19 në Maqedoni Disa mërgimtarë të cilët kanë ardhur më herët në Maqedoninë e Veriut mezi kanë siguruar terminet për ta bërë testin për
Tritan Shehu: Situata nga virusi jashtë kontrolli Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se Ministria e Shëndetësisë vë në dyshim cilësinë e testimeve të
17 fotot që provojnë rezistencën e gjeneve përmes gjeneratave (FOTO LAJM) Ne të gjithë kemi trashëguar diçka nga nëna ose babai ynë, qoftë kjo ngjyra e syve, forma e fytyrës apo e trupit. Por