999 rezultate për

gjen

Agjenti zbulon ardhmen e Coutinhos: Premier Leagua vazhdon të mbetet destinacioni i preferuar Coutinho shkëlqeu te Liverpool, megjithatë nuk arriti të lë gjurmë në Barcelonë pas lëvizjes së tij në janar 2018. Br
S’frenonte dot, shihni momentin kur policët shpëtojnë vajzën 20-vjeçare (VIDEO) Kjo video tregon momentin kur një vajzë 20-vjeçare nga Ohio ka telefonuar numrin e urgjencës dhe i ka kërkuar ndihmë se
1 Qershori i gjen fëmijët në kopësht, Rama: Kjo është vetë festa Ky 1 Qershor, do të sjellë rihapjen e kopshteve dhe cerdheve të mbyllura që prej marsit si pasojë e shpërthimit të koron
Pa tru dhe me 720 gjini, kjo krijesë misterioze rigjeneron veten për dy minuta Takoni Blob, organizmi pa tru dhe pothuajse 720 gjini që rigjenerohet në vetëm dy minuta nëse e pret qoftë edhe në gjys
Aksident i rëndë në Shëngjin, shoferja dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Shengjin-Kune, ku një automjet ka dal nga rruga kryesor
Gjendet i pajetë në ballkon një 63 vjeçar në Vlorë Një 63-vjeçar në Vlorë është vetëvarur në ballkonin e banesës së tij. Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk janë
Ditëlindja e Gerrard, Liverpooli bën gjestin fantastik (VIDEO) Steven Gerrard sot mbush 40 vite. Ish-kapiteni legjendar i Liverpoolit mund të jetë ndier i befasuar nga urimi që ka mar
U fut për t'u larë e s'doli më, gjendet trupi i marokenit që u mbyt në lumin Buna Gjendet trupi i pajete i shtetasit maroken qe u mbyt në lumin Buna, në Shkodër. Ditën e sotme është gjendur trupi i p
Të dhënat e fundit nga COVID-19 në Shqipëri: 26 shtetas të shtruar, 1 në gjendje të rëndë Aktualisht të shtruar në spitalin Infektiv janë 26 pacientë me koronavirus, nga të cilët 4 janë në terapi intensive.
CRCA thirrje urgjente Ramës: Shkarko Veliun, ka thyer 4 ligje (VIDEO) Qendra për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve në Shqipëri, CRCA, i ka bërë thirrje Kryeministrit Edi Rama të shkarkojë
Meta konferencë urgjente për mediat Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar se do të mbajë një konferencë për mediat sot në orën 13:15. Ende nuk dihet se cila do
Tirana nuk gjen qetësi, shënohen raste të reja me COVID 19 Ditën e sotme, vendi ynë duket se po ndeshet me rikthimin e koronavirusit. Albeu.com mëson se gjatë 24 orëve të fundi
Tre pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë, mes tyre edhe një mjek (VIDEO) Tre nga nëntë pacientët që po vazhdojnë të trajtohen në Klinikën Infektive nga COVID-19 janë në gjendje të rëndë shëndet
Një tjetër kampionat po përgatitet për rikthim Pas pezullimit për shkak të koronavirusit, kampionati në Australi po bën përgatitjet e fundit për tu rikthyer. Kanali
OSBE: Gjeni kompromisin, mbyllni reformën idealisht brenda 31 majit! Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, ka përgëzuar partitë politike për rifillimin e dialogut pë
Tmerr për këmbësorët, i riu u sulej dhe i vidhte në mes të ditës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri i cili ishte kthyer në makth për banorët e zonës në zonën e plazhit. P
Juventusi dëshiron De Jongun në marrëveshje për Pjanic Burime të shumta kanë bërë me dije se Arthur nuk ka pranuar asnjë largim nga Camp Nou, duke prishur planet për një shkëm
Djalit i vjedhin makinën në oborrin e shtëpisë: 5 mijë euro shpërblim kush ma gjen! Një situatë e pashpjegueshme i ka ndodhur një djali të ri nga një fshat i Vorës, të cilit i kanë grabitur makinën e park
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre
Këto gabime me ushqimin e fëmijëve i bëjnë prindërit të pendohen më vonë (FOTO LAJM) Prindërit natyrisht janë të shqetësuar për shëndetin e fëmijëve të tyre dhe zakonet e ngrënies, por ndonjëherë, ata mund