999 rezultate për

gjelles

Receta: Kek i mbushur me krem Përbërësit 2 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit qumësht gjysme gote te çajit vaj vegjetal 1 vanilje 1 P
Pija që shëron mbi 50 sëmundje Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndih
Pija magjike që shëron mbi 50 sëmundje Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndih
Si të përgatisni një tiramisu nga shtëpia Përbërësit 1 Tako te gatshme PËR TA LAGUR 1 gotë të çajit ujë të vakët 1 luge te gjelles kafe 1 luge te gjelles
Qofte me thjerrëza Përbërësit 1 gotë thjerreza 1,5 gota bollgur 1 qepë 1 lugë të gjellës salcë 1 gotë të çajit vaj vegjetal
Recetë e lehtë për Tiramisu Përbërësit 1 Tako te gatshme PËR TA LAGUR 1 gotë të çajit ujë të vakët 1 luge te gjelles kafe 1 luge te gjelles
Mish pule me sos e mjalte Përbërësit 1 kg mish pule 4 patate PËR SOS 1 lugë të gjellës Salce domate 1 lugë mjalte 2 hudhra 4-
Makarona me beshamel Përbërësit 300 gr mish 1 karrotë 1 tas sos domatesh 1 lugë gjalpë kripë Biber i zi gjysmë makarona
Tiramisu me biskota Përbërësit 1 kuti biskota PËR KREM 4 gota qumësht 1 gotë sheqer 3 lugë të gjellës miell 2 lugë të gjel
Kek i fundvitit me portokall Përbërësit 3 vezë 1 gotë jogurt gjysme gote qumësht 1,5 gota sheqer 3 lugë të gjellës kakao jysmë port
Kek pa qumësht dhe vezë Përbërësit 1,5 gota miell 3 lugë të gjellës kakao 1 gotë sheqer pluhur 1 Pluhur pjekje 1 vanilje ½ lug
Biskota me kripë Përbërësit 125 gr gjalpë 1 gotë të çajit vaj vegjetal 1 vezë 2 lugë të gjellës uthull 3,5 gota miell 1
Pica me fruta Përbërësit 1,5 gota gjalpë 1,5 gota sheqer 1 lugë të gjellës Levore portokalli 1 lugë të gjellës vanilje 2 vezë
Përbërësi që do të ndryshojë lëkurën tuaj! Një fytyrë e butë dhe pa akne. Kjo mund të jetë dëshira më e madhe e një femre. Ne shpenzojmë mijëra dollarë në produkt
Recetë e lehtë për Tiramisu Përbërësit 1 Tako te gatshme PËR TA LAGUR 1 gotë të çajit ujë të vakët 1 luge te gjelles kafe 1 luge te gjelles
Kek i mbushur me krem Përbërësit 2 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit qumësht gjysme gote te çajit vaj vegjetal 1 vanilje 1 P
Receta verore, akullore me shalqi Përbërësit 3,5 gota shalqin 6 luge te gjelles mjalte 1 luge te gjelles lëng limoni 1/2 gota jogurt 6 Kivi 1 luge
Krep role me banane Nëse doni të bëni vetë një ëmbëlsirë të shijshme dhe të shëndetshme, më poshtë ju tregojmë një recetë fantastike: Pë
Kjo pije magjike shëron mbi 50 sëmundje Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndi
Trajtimi me sodë buke për një fytyrë të butë pa akne Një fytyrë e butë dhe pa akne. Kjo mund të jetë dëshira më e madhe e një femre. Ne shpenzojmë mijëra dollarë në produkte