999 rezultate për

gjelle

Qumësht dhe mjalt për të hequr njollat në lëkurë Shpesh vëmë re se kemi shenja në lëkurën tonë, ndonëse tregohemi shumë të kujdesshëm ndaj rrezeve të dëmshme të diellit,
Hani spinaq, ngadalëson plakjen (FOTO LAJM) Të gjithë personat të cilët kanë probleme me peshën, duhet të shtojnë edhe më shumë dozën e konsumimit të spinaqit. Ai ë
Mjalti lufton alergjitë Një ilaç natyror dhe shumë efektiv kundër alergjisë është përdorimi i mjaltit. Konsumoni një lugë gjelle mjaltë çdo ditë
Dieta ideale për ish duhanpirësit Kur një duhanpirës heq dorë nga cigarja, i vërsulet ushqimit. Nuk e kanë shumë të qartë si të largojnë dëshirën për niko