999 rezultate për

gjelit

Fiksimi i ri i rrjetit, arsyeja pse të vegjëlit e bufit flejnë kështu Me çfarë po merret rrjeti në këto kohë pandemish kur aktivitetet janë të cunguara? Ndoshta nuk është ajo që prisni, p
Si të zgjidhni gjelin e detit rritur me misër Viti i Ri po afron dhe një ndër shpenzimet më të konsiderueshme është padyshim blerja e pulës apo gjelit të detit, për t
A e dini se ketrat birësojnë çdo kafshë që gjejnë të braktisur? Sipas studimeve të bëra nga universiteti i Guelphit në Kanada, ketrat renditen si një nga kafshët më empatike dhe të das
Ju kujtohet gjeli që përfundoi në gjykatë? Ky është vendimi i autoriteteve Pronarja e gjelit tashmë të famshëm në Francë, Maurice (Moris) doli triumfuese nga salla e gjyqit ku e kishin dërguar fq
Gjeli sulmon për vdekje të moshuarën Një grua e moshuar në Australinë e Jugut ka vdekur pasi është sulmuar nga gjeli. 76-vjeçarja ishte duke mbledhur vezë në
Çudi e madhe, francezët padisin gjelin Banorët e një fshati në Francë kanë arritur deri aty sa të padisin një gjel për faktin se këndonte herët në mëngjes.
"E di si të fluturoj apo jo?”, sherr mes Salianjit dhe Vangjelit (VIDEO) Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji ka patuar dhe një tjetër moment të tensionuar gjatë emisi
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
Lamtumirë Champions, Reali poshtërohet nga të vegjëlit e Ajax-it (VIDEO) E pabesueshme por e vërtet, çduhet të bëjë kapiteni Sergio Ramos tanimë kur mbeti me dëshirën e tij jasht kësaj ndeshje
Tre receta unike për gatimin e gjelit të detit Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Mos i mërzisni të vegjëlit tuaj me ilaçe, mënyra natyrale për të larguar kollën Padyshim që me ndërrimin e sezonit kolla është një nga problemet më shqtësuese për ne. Nëse je pjesë e atyre që vuajn
Berisha uron të vegjëlit me një foto speciale: Gëzuar! Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka zgjedhur të postojë një foto mes fëmijësh për të uruar të vegjëlit për 1
Tre receta të ndryshme për gatimin e gjelit të detit Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Receta e shijshme si të gatuajmë gjelin e detit për Vitin e Ri Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Horror ne spital, qeni kafshon foshnjën dhe ushqen të vegjëlit e tij (VIDEO) Policia indiane po heton pas shfaqjes së një video të tmerrshme që tregon një qen të që mbante trupin e një foshnjeje të
Dyluftim mes qenit dhe gjelit, pamje që ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) Një video qesharake është filmuar nga i zoti i një shtëpie në Brazil, i cili pa një duel mes qenit dhe gjelit të tij.
PLAS SHERRI/ Rakipllari-Vangjelit: Je idiot, je gomar (VIDEO) Marrëdhënia mes dy aleatëve kryesor në qeverisje, është bërë mollë sherri mes dy të ftuarve në studion e emisionit Opini
Plas sherri në “Opinion”, akuza e ironi therëse mes Rakipit dhe Vangjelit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme studioja e “Opinion” e Blendi Fevziut ka qënë e mbushur me debate, tensione dhe debate të cilat kanë
Donald Trump me statujë gjeli për Vitin e Ri në Kinë (FOTO LAJM) Një statujë në formë të një gjeli dizajnuar të ngjajë si presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Dona
Studim: Zgjimi i mëngjesit zgjat 36 minuta Zgjimi nga shtrati është një ndër momentet më “stresuese” të ditës dhe këtë e themi pasi qëndrimi në krevat gjatë mëngje