999 rezultate për

gjelberimit

E pastër dhe mes gjelbërimit, ja burgu ku po qëndron terroristi që vrau 50 veta (FOTO LAJM) Qelia ku po mbahet terroristi i akuzuar për sulmet në Christchurch të Zelandës së Re, është përshkruar si një hapësirë m
Pushohet nga puna, vetëdigjet 47 vjeçari Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar të premten, këtë radhë në qytetin e Pogradecit ku një 47 vjeçar pasi ka mësuar
Këshilltarët e majtë kërkojnë zgjidhje për taksën e gjelbërimit Këshilltarët e majtë në Bashkinë e Tiranës kanë kërkuar nga bashkia zgjidhjen e problemit të taksës së gjelbërimit për q